• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Chery


Chery, Çinin otomotiv sektörüne hızlı girmesini sağlamıştır. Hızla büyümesine devam etmesiyle birlikte dünyaya da hızla yayılmaktadır. Türkiye'de de Chery satış görevini firmamız sağlamaktadır. Sitemizden satılık Chery modellerini bulabilirsiniz. 


Chery, Çinin otomotiv sektörüne hızlı girmesini sağlamıştır. Hızla büyümesine devam etmesiyle birlikte dünyaya da hızla yayılmaktadır. Türkiye'de de Chery satış görevini firmamız sağlamaktadır.

Chery Automobile Çin'li bir otomobil üreticisidir. Chery Wuhu'nun yerel hükümeti tarafından sahiplenildi ve 2006 yılında rekor satış olarak değerlendirilen 305,000 sayısına ulaştı. Chery Çin'in en büyük otomobil üreticisi olmakla beraber dünyanın en hızlı büyüyen otomobil üreticisi olma ünvanını da taşımaktadır.

Filosundaki üst seviye arabalarla en iyi koşulları müşterilerineaktaran firmamız arabasatış sektöründe kalitesini göstererek Chery modellerini de stoklarında bulundurmaktadır.İstanbul’da oto satış hizmetinizi üstlenen firmamız uzman kadrosu ve son teknolojiyle donatılmıştemiz araçları ile sizlere hizmet vermenin mutluluğu içerisindedir.

Şirketimizden satılık Chery fiyatı hakkında firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız müşterilerimize özel günlük, aylık, yıllık veya dilerseniz haftalık olan satılık Chery hizmetini 24 saat sağlamaktadır. Oto satışı sektöründe faaliyet gösteren firmamız siz saygı değer müşterilerine daha iyi Chery satış hizmeti sunabilmek için öncelikle güvenliği sağlamaktadır.