• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Daewoo


Daewoo araç satın almak için sitedeki telefonumuzdan bize ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.7/24 müşteri desteğinin yanı sıra araç bakım desteği ve teknik konularda yardımcı olmak en çok önem verdiğimiz konulardan biridir.


Daewoo otomotiv sektöründe çok ön plana çıkamamıştır. Bu nedenle diğer birçok markaya göre satın almak açısından daha az tercih edilmektedir. Türkiye’de satışı kısıtlıdır.

Dewoo Sınai adı altında 22 Mart 1967'de kurulmuştur. 1972 yılında otomotiv alanında faaliyete geçmiştir. O dönemden bu yana iflas etmesine rağmen şu anda da faaliyet gösteren marka tarafımızdan satılan araçlar arasındadır.

İstediğiz zamana kadar Daewoo araç satın alma hizmetimizi kullanabilirsiniz. Sektöründe geniş araç modelleri ve full kaskolu araçlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz. Amacımız güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ağır ve sağlam adımlarla hedeflerimize ulaşmaktır.

En uygun fiyata en iyi hizmeti almak için bizi seçin. Daewoo araç satın almak için sitedeki telefonumuzdan bize ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.7/24 müşteri desteğinin yanı sıra araç bakım desteği ve teknik konularda yardımcı olmak en çok önem verdiğimiz konulardan biridir.