• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Geely


Geely kısa sürede büyüyen bir otomobil markasıdır. Hızla büyümesi dünyaya yayılmasını da kolaylaştırmıştır. Türkiye’de az da olsa modellerinin satışı yapılmaktadır.


Geely kısa sürede büyüyen bir otomobil markasıdır. Hızla büyümesi dünyaya yayılmasını da kolaylaştırmıştır. Türkiye’de az da olsa modellerinin satışı yapılmaktadır.

Geely firması kendi donanım ve teknolojisini katarak üretime başlamıştır. Chery’den sonra ülkemizde satışa çıkarılan ikinci Çinli otomobil markası Geely’nin Türkiye’de sattığı ilk modelin adı CK’dir. Gelly Ck echo 1,3 sedan benzinli fc 1,5 sedan benzinli, firmamız size müşterilerimize özel satılık Geely Emprand Lunan modelleri sunmaktadır.

Firmamız, bireysel müşterilerimizin, şirketlerin, eğitim kurumlarının ve devlet kurum kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu öğrenci ve personel taşımacılığı, havaalanı transferi, kongre seminer ve tüm organizasyonlarda transfer ve turizm taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde bulundurduğu çeşitli marka araçlarıyla siyaset, iş, sanat dünyasının önde gelenlerine VIP kalitesinde kusursuz Geely satış hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamız sizlerden aldığı geri dönüşler ile birlikte kendimizi hizmet anlamında da yenilemeyi sağlıyor ve her geçen gün değişim gösteriyoruz. İhtiyacınız olan satılık Geely fiyatı için irtibat numaramızı arayınız. Yenilikçi ve en iyisini yapmak isteyen hizmet anlayışımız sayesinde her geçen gün mutlu müşterilerimizin sayısı artmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemli olduğundan hizmette ve kalitede sınır tanımadan çalışmaktayız.