• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Hyundai


Uygun fiyatının başarılı performansıyla birleşmesi sonucu birçok insanın tercih ettiği Hyundai satılık araba sektöründe de başları çekmektedir. Tüm Hyundai satılık araç modellerini sitemizde bulabilirsiniz. 


Güney Kore’nin en üst seviye markalarından biri olan Hyundai Türkiye’de en çok satılan araçlar arasındadır. Kiralikarabalar.com.tr olarak biz de Hyundai araçları Türkiye pazarına sunarak özellikle ikinci el konusunda hızla gelişimine katkı sağlamaktayız. Gün geçtikçe daha kaliteli araç çıkarmalarıyla daha da talep artışı oluşan Hyundai Türkiye pazarından çok memnun durumdadır.

Hyundai, Güney Kore'de 1947 yılında Chung Ju-Yung tarafından kurulan şirketler grubudur. İlk Hyundai firması inşaat şirketi olarak kurulmuştur. Hyundai, aralarında inşaat müteahhitliği, otomobil, gemi yapımı, sigortacılık, elektronik, lojistik de bulunan pekçok alanda etkinlik göstermektedir. Hyundai'nin tüm dünyadaki en iyi bilinen markası otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve dünyadaki 5. büyük otomobil üreticisi olan Motor Şirketi'dir. Grubun geçmişi 1940'ta Chung Ju Yung tarafından kurulan küçük bir tamir atölyesine dayanmaktadır.

Uygun fiyatının başarılı performansıyla birleşmesi sonucu birçok insanın tercih ettiği Hyundai satılık araba sektöründe de başları çekmektedir. Özellikle Accent, i10, i20 ve i30 modelleri markanın en çok satılan araçları konumundadır. Firmamızın vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerimiz Hyundai araç satın almak için bizi tercih etmektedir. Hyundai marka otomobiller Türkiye’de hem satılık hem kiralık anlamında en çok tutan araçlardan biridir.

7/24 teknik destek sağlamakta ve uzman kadromuzla hizmetinize hazır bulunmaktayız. İster bireysel ister şirket bazında olsun tüm araç talepleriniz için bizimle irtibata geçin. Sürekli yenilenen araç filosu, kiralikarabalar.com.tr’nin en büyük avantajlarındandır. Tam bakımı yapılmış olan araçların müşterilere sunulmasıyla müşterilerimiz rahatlık ve konforun tadını çıkartmaktadır.