• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Lamborghini


İstanbul şehrinin saygın kurumlarından biri olan firmamız oto satış hizmeti ile dilediğiniz sürede ödeme ile araba sahibi olma fırsatları sunmaktadır. En kaliteli araçların satışını kiralikarabalar.com.tr gerçekleştirmektedir. Hayalinizi süsleyen tüm Lamborghini satılık araçlar sitemizde sizleri bekliyor. 


Gençlerin tutkulu rüyası, araba yarışlarının vazgeçilmezidir Lamborghini. Spor araba dendiğinde ilk akla gelen 3-4 otomobil markasından biridir. Kalitesinin yanında hız ve konforu daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu denli önemli bir markanın satışını gerçekleştiren firmamız bu konuda kendisiyle gurur duymaktadır.

Giotto Bizzarrini, Gian Paolo Dallara, Franco Scaglione ve Bob Wallace gibi yeteneklerle çalışarak ilk prototipini üretirler. GTV'den hemen sonra hız otomobili olan lLmborghini 350 GT'yi satışa sunulur. 350 GT'yi 400 GT takip eder. 400 GT ve ondan önceki modelden elde edilen gelir şirkete ilk spor otomobili üretir. Lamborghini Miura konsept kasım 1965'de Ferruccio tarafından Torino Otomobil Fuarı'nda tanıtılır. Motoru ortada ve enine olarak yerleştirilmiştir.

İstanbul şehrinin saygın kurumlarından biri olan firmamız oto satış hizmeti ile dilediğiniz sürede ödeme ile araba sahibi olma fırsatları sunmaktadır. En kaliteli araçların satışını kiralikarabalar.com.tr gerçekleştirmektedir. Sektördeki güvenirliğimiz, iş gücümüz, müşteri memnuniyetimizle ilk akla gelen ve sektördeki en fazla araç portföyüyle lider firma konumunda olmak amacımızdır.

Şu ana kadar hizmet vermiş olduğumuz referanslarımızın büyüklüğü ileride vereceğimiz hizmetlerin kalitesinin göstergesidir. Kiralikarabalar.com.tr şirketlerin filo ihtiyacını karşılamak adına Lamborghini satış hizmetini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden bazıları Lamborghini satın alma konusunda kiralikarabalar.com.tr’yi seçmektedir. Siz de Lamborghini satın almak isterseniz irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.