• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Lotus


Her insanın kaliteli temiz arabalara binmeye hakkı vardır. Biz müşterilerin ne istediğini biliyoruz ve satılık Lotus fiyatını ona göre planlıyoruz. Satılık tüm Lotus modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla ilanlar sitemizde. 


Yarış araçları kategorisinde bulunan Lotus genellikle spor araba üretmektedir. Çıkarttığı spor araçlarıyla kendinden söz ettiren Lotus dünyanın birçok ülkesinde sevilmektedir. Ülkemizde en saygın firmalarda bulunan bu değerli otomobiller firmamızda da satışa sunulmuştur.

Lotus (otomobil), 1952 yılında İngiltere 'de Colin Chapman tarafından kurulmuş otomotiv firmasıdır. Lotus tarafından 1957-1972 yılları arasında üretilen spor otomobilidir. Elise, Lotus'un 1996 yılında satışa sunduğu roadster spor otomobilidir. Exige, Lotus'un 2000 yılından beri ürettiği otomobillerdendir.

İstanbulun en tanınmış firmalarından biri olarak Lotus satışı için kaliteye ve saygınlığa önem göstermekteyiz. Firmamız olarak İstanbul ve çevresinde büyük bir pazar payı elde etmiş olmaktayız. Her insanın kaliteli temiz arabalara binmeye hakkı vardır. Biz müşterilerin ne istediğini biliyoruz ve satılık Lotus fiyatını ona göre planlıyoruz.

Kalitenin yanında en uygun fiyatları sunan kiralikarabalar.com.tr araba satıcıları arasından kolayca sıyrılmış ve en önemli noktalara gelmeyi başarmıştır. İstanbul'da yaşayan ya da İstanbul'da şirkete sahip olan herkesin irtibat numaramızla iletişim kurmasını bekliyoruz. 7/24 hizmet veren kurumumuz her zaman her konuda yanınızdadır.