• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Mazda


Mazda, en çok satılan markalardan olup sattığı bir modelle Guinnes Rekorlar Kitabına girmeyi başarmıştır. Firmamız da Mazda satışı konusunda insanların en çok güvendiği firmalardan biridir. Satılık Mazda modelleri sitemizde sizleri bekliyor 


Mazda, Japonya’nın ve dünyanın en çok bilinen otomobil devlerinden biridir. En çok satılan markalardan olup sattığı bir modelle Guinnes Rekorlar Kitabına girmeyi başarmıştır. Firmamız da Mazda satışı konusunda insanların en çok güvendiği firmalardan biridir.

Mazda Motor Corporation veya orijinal adıyla Matsuda Kabushiki-Kaisha, Hiroşima, Japonya otomobil markasıdır. 2008 itibariyle, firma yılda 1,349,274 otomobil üretmektedir. Bu üretimin yaklaşık 1 milyonu Japonya'da gerçekleşmektedir. Firma 2009 yılı itibariyle yaklaşık 25 milyar dolar ciro yapmıştır. Şirketin ürettiği en bilinen modellerden biri MX5 Miata modelidir. Aynı zamanda bu model dünyanın en çok satılan roadster'i olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na da markanın adını yazdırmıştır.

İster şirket ister birey olun sizlere ve bütçenize en uygun seçenekleri size sunmaktayız. Rekorlara adını yazdıran bu otomobil devi Mazda’yı tabii ki firmamızda bulabilirsiniz. Mazda araç satışı konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet vermekteyiz.

En ucuza en kaliteli araçları satın almayı düşünüyorsanız hemen bizimle irtibata geçmelisiniz.7/24 verdiğimiz teknik destekle sizi yalnız bırakmayız. Araçların sağladığımız periyodik bakımı ve vergilerinin ödenmesi gibi konularda da siz müşterimize her hangi bir borç bırakmamaktayız.