• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Mercury


Mercury satış konusunda siz müşterilerimizi mağdur etmemek adına uğraş vermekteyiz. Oto satışı öncesi hizmette satın aldığınız aracın tüm periyodik bakımları tarafımızca yetkili servislerde ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Üstelik aracı satın aldığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır.


En üst düzey araba markalarından biri olan Mercury modelleri firmamızda mevcuttur. Mercury modelleri satın almanız için hazırdır.

1967 yılında Mercury Marquis, Mercury Monterey adlı araç için bir seçenek paketiydi. Daha sonraki yıllarda Marquis adı Monterey'in yerini aldı ve Grand Marquis 1975 yılında Mercury Marquis adli araca daha lüks bir seçenek olarak satılmaya başladı. Standart tasarımda Marquis olarak satılan aracın bir üst modeli Marquis Brougham olarak satılıyordu ve Grand Marquis en üst tasarım olarak bizlere sunulmuştur.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan personel kadrosunu en üst kalitede sunmayı hedefleyen şirketimiz isteğinize göre günlük, aylık ve bütçenize göre yıllık şekilde Mercury araç satın alma konusunda size seçenekler sunmaktadır. Oto satışı sektöründe deneyimli, anında çözümler üretebilen dinamik bir ekiple en son teknolojileri kullanarak sizlere satılık Mercury hizmetini vermekteyiz.

Satış konusunda siz müşterilerimizi mağdur etmemek adına uğraş vermekteyiz. Oto satışı öncesi hizmette satın aldığınız aracın tüm periyodik bakımları tarafımızca yetkili servislerde ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Üstelik aracı satın aldığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır. Biz siz müşterilerimiz için her zaman buradayız.