• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Subaru


Özellikle şirketler için gerekli satılık araç temini tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz de araba satın almak için geç kalmayın, telefonumuzdan arayarak rezervasyon yaptırın. Şayet Subaru satın almak istiyorsanız, her bütçeye uygun olan araçlarımızdan birini seçmelisiniz. 


Özellikle yarış araçlarında kullanılan Subaru dünyada en ünlü otomobil markalarından biridir. Türkiye’de çok yoğun bir satış portföyüne sahip olmamasına rağmen firmamız tarafından yıllardır yüzlerce Subaru satışı gerçekleştirildi.

Subaru, Fuji Heavy Industries tarafından 1953 yılında kurulan Japon otomobil üreticisidir. Subaru'nun ana firması Fuji Heavy Industries'dır. Subaru kalitesinden dolayı daha çok yarışlarda kullanılmaktadır.

Kiralikarabalar.com.tr siz müşterilerine en çok değer veren firmadır. Müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinen bu büyük firmamız verdiği kaliteli hizmet sonucunda Türkiye’de en çok tanınan satılık araç firmalarından biri haline gelmiş ve insanlar tarafından çokça sevilmiştir.

Özellikle şirketler için gerekli satılık araç temini tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz de araba satın almak için geç kalmayın, telefonumuzdan arayarak rezervasyon yaptırın. Şayet Subaru satın almak istiyorsanız, her bütçeye uygun olan araçlarımızdan birini seçmelisiniz. Talepleriniz doğrultusunda en iyi yönlendirme tarafımızdan sağlanmakta ve siz müşterilerimiz memnun edilmektedir.