Yuppi Car Rental’dan Muhteşem Başlangıç

24 Aralık 2018

Yuppi Car Rental’dan Muhteşem Başlangıç

Araç kiralama sektörünün deneyimli ve uzman yöneticisi Furkan ÖZLÜ tarafından 2018 yılında kurulan Yuppi Car Rental (www.yuppicar.com) sektöre 20 araç ile giriş yaptı ancak kısa sürede araç parkında ki model sayısını 15’e araç sayısını ise 60 ’ın üzerine çıkarmayı başardı.

Çalışkanlığı, sektör ve yöneticilik deneyimi, sektöründe pazarlamaya yönelik uzman görüşleri ile bilinen Furkan ÖZLÜ’ nün döviz ve yüksek kredi oranları ile daralan araç kiralama sektöründe bir yılı dahi bulmayan kısa sürede bu şekilde markasını büyütmesi araç kiralama sektörünce de övgüyle karşılandı. Bunda en büyük etkenin doğru zamanda, doğru araçlar, doğru fiyatlandırma ve doğru hizmet ile müşterilerine ulaşmasının büyük etkisi olduğunu düşünüyoruz.

Bugün 15 farklı modelde 2018 model düşük kilometre araçlar ile hizmet sunan Yuppi Car Rental (www.yuppicar.com)’in dijital pazarlamasını ise yine sektörün başarılı, uzman ve aranan ismi Ercan Çetinkaya ’nın yönettiği bizzat Ercan Bey ’in sosyal medya hesaplarından paylaşması ile anlaşılmış oldu. Kısa sürede çok hızlı yol alan Yuppi Car Rental’e KiralıkArabalar.Com.Tr olarak bizlerde başarılar dileriz.

Yuppi Car Rental İletişim Bilgileri;
Web      : www.yuppicar.com
Mail       : info@yuppicar.com
Telefon : 0 216 530 23 20
Adres    : Murat Reis Mah. Nuh Kuyusu Cad. No:287 D:1 Üsküdar İstanbul