Giriş yap

Gökas Filo ‘dan Kurumsal Firmalara Özel İndirimler

9 Ağustos 2018
Gökas Filo ‘dan Kurumsal Firmalara Özel İndirimler

Gökas Filo araç filosunu geliştirmek ya da yenilemek isteyen kurumlara özel sağladığı %25 net indirim kampanyası ile dikkat çekiyor. Bizde bu kampanya hakkında tüm detayları sizler için toparladık ve sayfamızda yer verdik.

Filo kiralama ya da diğer adıyla opsiyonel araç kiralama birden fazla araca ihtiyacı olan şirketlerin tercih ettiği bir sistem. Özellikle sistemin kurumlara vergi avantajı, bakım, servis, kasko, sigorta ve bunun gibi onlarca yorucu ve maliyetli giderlerle uğraşmamak gibi sağladığı kolaylıklardan dolayı kurumsal araç kiralamak kurumların ilk tercihi oluyor.

GÖKAS FİLO

Bu anlamda sektörün deneyimli, uzman ve güvenilir kurumlarından Gökas Filo kendi araçlarını tercih eden kurumlara liste fiyatı üzerinden net %25 indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya hakkında kendisi ile görüşme sağladığımız Gökas Filo Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan Göz kampanya sürecini tüm detayları ile bizlere aktardı. Özellikle geride bıraktığımız yıl sağladıkları büyük başarıdan dolayı kendilerinden hizmet alan müşterilerine teşekkür eden Gökhan Bey, kampanyanın bu gelen başarıdan dolayı ortaya çıktığını aktarıyor bizlere ve sözlerine şu şekilde devam ediyor; ‘Kampanyamız en az 2 araç ve minimum 2 yıllık kiralama sözleşmelerinde geçerli olacak olup bunun dışında da elbette kurumlara özel avantajlı fiyatlar sunuyor olacağız. Müşterilerimizin ihtiyaçları ister tek araç olsun, ister onlarca araç Gökas Filo olarak ihtiyaçlara özel çözümler sunuyor, kurumların diledikleri marka ve model aracı adreslerine teslim ediyoruz. Firmamız bugün araç filosunda barındırdığı bini aşkın araç ile ülkemizin onlarca farklı firmasına ve yüzlerce bireysel kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Geride bıraktığımız yıl araç sayısında %35 büyüyerek hizmet ağımızı ve çözüm sunduğumuz müşteri sayımızı arttırmayı başardık. Bizler bu büyümeyi doğru zamanda, doğru alanda ve doğru hizmet politikası ile sağlarken bizim en büyük destekçimiz hizmetlerimizden memnun ve mutlu müşterilerimiz oldu. Bu anlamda buradan sizler aracılığı ile tüm müşterilerimize teşekkür ederken, bizimle tanışmak ve yol almak isteyen yeni müşterilerimize de avantajlı paket programlar hazırladığımızı bildirmek isteriz.’

Bizlerde uzun zamandır takip ettiğimiz Gökas Filo’yu siz değerli okuyucularımıza tavsiye ederken ister kısa dönem olsun, ister uzun dönem, ister tek araç ihtiyacınız olsun ister onlarca, burada size özel çözümlerbulacağınızı belirtmek isteriz.

Gökas Filo’ya ulaşmak, kampanyalar hakkında bilgi almak ya da araç kiralamak için firmanın www.gokasfilo.com web adresini ziyaret edebilir ya da firmanın 0216 312 20 55 nolu müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

Sizde üyemiz Gökas Filo gibi kiralık araçlarınızı sitemizde müşterilerinize sunmak ve firmanız hakkında en son gelişmeleri basın bülteni bölümümüzde yayınlamak için hesap oluşturarak hemen mağazanızı açabilirsiniz. Mağazanızı açarak ilanlarınızı detayları ile yayınlayabilir, ilanınızı acil ya da vitrin bölümüne dopingler ile yerleştirebilirsiniz. Araç kiralamak isteyenler ile aracını kiralayan rent a carların buluşma noktası kiralikarabalar.com.tr olarak sizleri de aramızda görmek isteriz.