Giriş yap

Nasıl Doping Satın Alabilirim

İlan verme esnasında, profil sayfasında (aktif ilan varken veya pasif ilanı tekrar aktif ederken) kiralikarabalar.com.tr dopinglerinden biri veya birkaçı satın alınabilir. Ödeme yapmadan önce doping değiştirilebilir veya iptal edilebilir.

Alınan tüm Dopingler için ödeme sayfasına yönlendirilir. Ödeme sayfasında “Sipariş Özeti” adı altında dopingin ismi, geçerlilik süresi ve fiyatı kullanıcılara gösterilir.

Satın alınan doping ile ilgili ürün bilgileri, geçerlilik süresi, “Doping Kullanım Kuralları” kullanıcıların kayıtlı e-posta adresine otomatik olarak gönderilir. Kabul edilen Doping kuralları elektronik ortamda saklanır. Ayrıca tüm Dopingler için kullanıcılara, alınan ürünün detaylı bilgisi, geçerlilik süresi ve fiyatı ile birlikte kabul etmiş olduğu kurallar e-posta olarak gönderilir.

Dopingler başka hesaplara transfer edilemez. Dopingli bir ilan yayından kaldırıldığında doping hakkı yanar, bu doping bu ilanda veya başka ilanlarda kullanılamaz.

Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

Uygulanan bir alternatif çözüm mekanizması bulunmamakta olup uyuşmazlık durumunda Şirketimiz ile üye/kullanıcı arasındaki sözleşme hükümleri uygulanacaktır.

Kişisel Verilere İlişkin Gizlilik Kuralları

Gizlilik Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.