Hakkımızda

Dünün Deneyimi, Bugünün Bilgisi ve Geleceğin Teknolojisi İle Güçlü ve Kararlı Bir Girişim; KiralikArabalar.Com.Tr

 

KiralikArabalar.Com.tr araç sektöründe tüm dünyada ve hizmet verdiği bölgede yaşanan gelişmeleri ve bu gelişim evresi içinde araç kiralama, alım ve satım yapan firmaların sıkıntılarını dikkate alarak yola çıkmış, kendi segmentinde en iyi olma ideali ile kurumsal kimliğini oluşturmuş ve hedeflerini belirlemiş bir internet girişimi ve web portalıdır. 

Bizler 2015 yılında AR-GE çalışmalarına başlamış, 2016 yılında hizmete girmiş sadece kiralık ve satılık vasıta ilanları alanında uzmanlaşmayı hedef edinmiş bir portalız. Aldığımız yatırımlar ile 2018 yılında güncellenme ve yenilenme sürecine başlayarak 2019 Mayıs itibari ile yeniden yayın hayatımıza geri dönmüş bulunmaktayız. En güncel ve doğru ilan prensibi ile yoluna hızlı adımlarla devam eden projemiz sadece 2019 yılı Mayıs’tan, Aralık ayı sonuna kadar %200 gibi büyüme gerçekleştirmiş ve özellikle araçlarını kiraya vermek isteyen firmalar ile hızlı araç alım ve satım yapmak isteyen galericilerin gözde web portalı konumuna ulaşmak adına hızla yol almaktayız.  

KiralikArabalar.Com.Tr gerek işin ticaretini yapmak isteyen kurumsal üyelerimiz, gerekse otomobil ihtiyacını gidermek isteyen bireysel üyelerimiz için büyük ve güvenilir buluşma noktası olmayı ilke edinmiştir. Bu anlamda sektöre yeni bir soluk ve iş prensibi kazandırmayı planlamaktayız. Çözüm üretmek anlamında sadece rent a car, filo kiralama ve galericiler ile sıfır araç satan plazaları çatımız altında toplamayı hedeflemekteyiz.

 

Kurumsal Hizmet ve Destek “Kiralık Arabalar’ da!

 

Kurumsal tüm üyelerimize minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerine ve kurumsal kimliklerine uygun müşteri portföyü ile buluşmalarına olanak sağlamaktayız. Tüm üyelerimize 7/24 devam eden internet reklamlarımız, güçlü web yazılım ve arama motorlarındaki hâkimiyetimiz ile zahmetsiz ve masrafsız reklam olanağı sunmaktayız. Söz konusu araç kiralamak, almak ve satmak ise web portalımız sizler için bunu kısa sürede gerçekleştirecek alt yapısını durmaksızın güçlendirmekte ve firmanıza artı değer katacak uygulamaları hayata geçirmektedir.

Doğudan batıya 81 il için hazırlanan özel sayfalarımız ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ve sadece ‘araç’ ürün gamı ile yoluna devam eden web portalımız şimdiden rent a car firmalarının ve oto galeri markalarının ilk ziyaret ettiği ve araçlarını emanet ettiği sitelerin başında yer almaktadır. Kısa sürede araç kiralama, alım ve satım hizmetlerine ilaven yedek parça ve araç bakım hizmetleri sekmelerini de hayata geçirecek olan sitemiz ile araca dair aradığınız her şeyi tek bir yerde bulma imkânı sağlamaktayız. Artık sahibinden ya da firmadan, bireysel ya da kurumsal üyelik ile araç alım ve satımı yapabilecek, kiralama hizmetinden yararlanabilecek ve dilerseniz aracınız için yedek parça ihtiyacınızı sitemize özel fiyatlarla kapınıza kadar gelen hizmet ile karşılayabileceksiniz.

Kesintisiz müşteri memnuniyeti, minimum maliyetlerle maksimum verim ve gelişen bir sektör için KiralikArabalar.Com.Tr her zaman yanınızda!