Giriş yap

Hakkımızda

Dünün Deneyimi, Bugünün Bilgisi ve Geleceğin Teknolojisi İle Güçlü ve Kararlı Bir Girişim; KiralikArabalar.Com.Tr

 

KiralikArabalar.Com.tr araç sektöründe tüm dünyada ve hizmet verdiği bölgede yaşanan gelişmeleri ve bu gelişim evresi içinde araç kiralama yapan firmaların sıkıntılarını dikkate alarak yola çıkmış, kendi segmentinde en iyi olma ideali ile kurumsal kimliğini oluşturmuş ve hedeflerini belirlemiş bir internet girişimi ve web portalıdır. 

Bizler 2015 yılında AR-GE çalışmalarına başlamış, 2016 yılında hizmete girmiş sadece kiralık  vasıta ilanları alanında uzmanlaşmayı hedef edinmiş bir portalız.  

Hakkımızda

KiralikArabalar.Com.Tr gerek işin ticaretini yapmak isteyen kurumsal üyelerimiz, gerekse otomobil ihtiyacını gidermek isteyen bireysel üyelerimiz için büyük ve güvenilir buluşma noktası olmayı ilke edinmiştir. Bu anlamda sektöre yeni bir soluk ve iş prensibi kazandırmayı planlamaktayız. Çözüm üretmek anlamında sadece rent a car, filo kiralama yapan firmaları çatımız altında toplamayı hedeflemekteyiz.

 

Kurumsal Hizmet ve Destek “Kiralık Arabalar’ da!

 

Kurumsal tüm üyelerimize minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerine ve kurumsal kimliklerine uygun müşteri portföyü ile buluşmalarına olanak sağlamaktayız. Tüm üyelerimize 7/24 devam eden internet reklamlarımız, güçlü web yazılım ve arama motorlarındaki hâkimiyetimiz ile zahmetsiz ve masrafsız reklam olanağı sunmaktayız. Söz konusu araç kiralamak  ise web portalımız sizler için bunu kısa sürede gerçekleştirecek alt yapısını durmaksızın güçlendirmekte ve firmanıza artı değer katacak uygulamaları hayata geçirmektedir.

Doğudan batıya 81 il için hazırlanan özel sayfalarımız ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ve sadece ‘araç’ ürün gamı ile yoluna devam eden web portalımız şimdiden rent a car firmalarının  ilk ziyaret ettiği ve araçlarını emanet ettiği sitelerin başında yer almaktadır. 

Kesintisiz müşteri memnuniyeti, minimum maliyetlerle maksimum verim ve gelişen bir sektör için KiralikArabalar.Com.Tr her zaman yanınızda!