Giriş yap

Kiralık Fiat Egea

Kiralık Fiat Egea
Kiralık Fiat Egea Kiralık Fiat Egea
1/2 Fotoğraf

Fotoğraflar yükleniyor

Kiralık Fiat Egea Kiralık Fiat Egea
1 / 2
435
İlan No 6855
İlan Tarihi 7 Ocak 2023
Haftalık Fiyat Belirtilmemiş
Aylık Fiyat Belirtilmemiş
Yıllık Fiyat Belirtilmemiş
Yıl 2018
Motor hacmi 1401 - 1600 cm3
Kilometre 80.000
Vites Manuel
Yakıt Dizel
Kasa tipi Sedan
Depozit Ön Provizyon
Ödeme Şekli Hepsi
Kasko Full Kasko
Kimden Rent a Car

KAPİTAL FİLO KİRALAMA, Deluxe Car Rental 30 yılı aşkın otomotiv ve 15 yıllık kiralama sektöründeki deneyimiyle “orta - üst sınıf otomobil kiralama ”iş modeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İş modelimiz; Otomotiv ve kiralama tecrübemiz ile sektördeki yoğun rekabet düşük hizmet kalitesi ortamından uzaklaşarak sadece kar odaklı düşünmeyerek uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Rakiplerimiz müşteri, hizmet anlayışını ve ilişkisini temelde kısa vade kar odaklı görerek iş modeli oluşturmuş ve hizmet anlayışını geri planda bırakmaktadır.KAPİTAL FİLO KİRALAMA, Deluxe Car Rental kiralama sektöründe uzun yıllaKAPİTAL FİLO KİRALAMA, Deluxe Car Rental 30 yılı aşkın otomotiv ve 15 yıllık kiralama sektöründeki deneyimiyle “orta - üst sınıf otomobil kiralama ”iş modeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İş modelimiz; Otomotiv ve kiralama tecrübemiz ile sektördeki yoğun rekabet düşük hizmet kalitesi ortamından uzaklaşarak sadece kar odaklı düşünmeyerek uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Rakiplerimiz müşteri, hizmet anlayışını ve ilişkisini temelde kısa vade kar odaklı görerek iş modeli oluşturmuş ve hizmet anlayışını geri planda bırakmaktadır.KAPİTAL FİLO KİRALAMA, Deluxe Car Rental kiralama sektöründe uzun yıllar var olabilmenin temel prensibini, kaliteli hizmet uzun soluklu müşteri ilişkisi olarak görmektedir. Özel hizmet anlayışımızı eski uygulama ve sözleşme maddeleriyle değiştirmek temel prensibimizdir.r var olabilmenin temel prensibini, kaliteli hizmet uzun soluklu müşteri ilişkisi olarak görmektedir. Özel hizmet anlayışımızı eski uygulama ve sözleşme maddeleriyle değiştirmek temel prensibimizdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kiralama Şekli
Ehliyet Sınıfı
Ehliyet Geçerliliği
Ehliyet Süresi
Sürücü Yaşı
Ücretli Opsiyonlar
Teslimat Seçenekleri
Yer & Kilometre Kapsamı