Giriş yap

Kiralık Fiat Linea

Kiralık Fiat Linea
Kiralık Fiat Linea Kiralık Fiat Linea
1/2 Fotoğraf

Fotoğraflar yükleniyor

Kiralık Fiat Linea Kiralık Fiat Linea
1 / 2
390
İlan No 6671
İlan Tarihi 15 Ocak 2023
Haftalık Fiyat Belirtilmemiş
Aylık Fiyat Belirtilmemiş
Yıllık Fiyat Belirtilmemiş
Yıl 2018
Motor hacmi 1201 - 1400 cm3
Kilometre 110.000
Vites Manuel
Yakıt Dizel
Kasa tipi Sedan
Depozit Ön Provizyon
Ödeme Şekli Hepsi
Kasko Full Kasko
Kimden Rent a Car

SİS OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA ismi ile kurumsal olarak hizmet vermekte olan firmamız, ihtiyaçlarınızı anlayıp tecrübeli, uzman çalışanlarımız eşliğinde özel çözümler üretmektedir. Sizin filonuzu sizin için satın alıp ve yönetiriz. Filo yönetimi için firmanızda ayrı bir ekip bulundurmak zorunda kalmaksızın; vergi yönetimi, sigortalama, hasar-bakım yönetimi, lastik yönetimi, araç yedekleme yönetimi kısacası filonuzla ilgili her şeyle firmamız ilgilensin. Böylece değerli vaktiniz size kalsın.

SİS OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA KİMDİR? Firmamız 1998 YILINDA İstanbul Bahçelievler’de NAZCAR OTOMOTİV adı ile 2.el araç alım ve satımı yapmak üzere kurulmuş ve bu geçen zaman süresinde müşterilerinden gelen araç kiralama ile ilgili talep doğrultusunda kardeş firma SİS OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA yeni ve güçlü sermaye yapısıyla İstanbul Bahçelievler merkezli olarak kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla, mevcut ve potansiyel müşterilerimizle geleceğe daha umutlu bakıyoruz.

SİS OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA olarak faaliyet içerisinde olduğumuz araç kiralama sektöründe kurumların ve bireylerin daha kaliteli ve güvenilir hizmet almasını sağlamak. Büyüyen kurumsal kimliğiyle var olan, müşteri kapasitesini genişleten, sektöre, topluma faydalı ürün ve hizmet ortaya koyabilmek. Operasyonel araç kiralama sektöründe kurumlara yenilikçi, sürekli, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet vermek misyonumuzdur.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kiralama Şekli
Ehliyet Sınıfı
Ehliyet Geçerliliği
Ehliyet Süresi
Sürücü Yaşı
Ücretli Opsiyonlar
Teslimat Seçenekleri
Yer & Kilometre Kapsamı