Giriş yap

Kiralık Fiat Linea

Kiralık Fiat Linea
Kiralık Fiat Linea Kiralık Fiat Linea
1/2 Fotoğraf

Fotoğraflar yükleniyor

Kiralık Fiat Linea Kiralık Fiat Linea
1 / 2
390
İlan No 7083
İlan Tarihi 6 Ocak 2023
Haftalık Fiyat Belirtilmemiş
Aylık Fiyat Belirtilmemiş
Yıllık Fiyat Belirtilmemiş
Yıl 2017
Motor hacmi 1201 - 1400 cm3
Kilometre 80.000
Vites Manuel
Yakıt Dizel
Kasa tipi Sedan
Depozit Ön Provizyon
Ödeme Şekli Hepsi
Kasko Full Kasko
Kimden Rent a Car

Beyaz Filo

Kayıt tarihi:
03-08-2022

Beyaz Filo

Üyelik tarihi: 1 Ocak 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep 0312 454 20 00
WhatsApp0312 454 20 00
İlan sahibi: Beyaz Filo
Ara WhatsApp

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında Didim Altınkum'da Beyaz Turizm ve Yatçılık Ltd. Şti. ünvanı ile 3 otomobil, 10 motosiklet ve 10 bisiklet ile faaliyetlerine başlamıştır.

Kendi konusunda Borsa İstanbul’da 2012 senesinden bu tarafa işlem gören ilk ve halen tek halka açık şirkettir. Bu yönü ile iş ortakları ve çalışanları tarafından sürdürülebilir gelişimin ve denetimin teminatı olarak görülmektedir.

Bugün itibariyle otomobil müzayedesi ve otomobil perakendeciliği konularında aktif olarak çalışmaktadır.

Opel ve Peugeot markalı araçlarının yetkili satıcılığını uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve güvenilir şekilde sürdürmektedir.

Beyaz Filo Kiralama; otomobil perakendeciliğinde temsil ettiği markalar bazında lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en uygun koşullarda çağdaş ve güncel konumda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

Filolara araç satışı konusu özel ihtisasımız olup, ülkemizde faaliyet gösteren bütün büyük ve küçük filoların ihtiyaçlarına göre ve talep edilen tüm seçeneklere göre hizmet vermekteyiz.

2008 yılından bu yana otomobil müzayedesi yapmakta olan firmamız, her Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 13:00’de müzayede düzenlenmektedir. Müzayedelerimizde TUV SÜD tarafından bağımsız ekspertizi yapılmış araçları hem fiziken katılım hem de online katılıma imkan sağlayarak satmaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo Kiralama, otomotiv konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kiralama Şekli
Ehliyet Sınıfı
Ehliyet Geçerliliği
Ehliyet Süresi
Sürücü Yaşı
Ücretli Opsiyonlar
Teslimat Seçenekleri
Yer & Kilometre Kapsamı