Giriş yap

Kiralık Remault Fluence

Kiralık Remault Fluence
Kiralık Remault Fluence Kiralık Remault Fluence
1/2 Fotoğraf

Fotoğraflar yükleniyor

Kiralık Remault Fluence Kiralık Remault Fluence
1 / 2
435
İlan No 7338
İlan Tarihi 26 Aralık 2022
Haftalık Fiyat Belirtilmemiş
Aylık Fiyat Belirtilmemiş
Yıllık Fiyat Belirtilmemiş
Yıl 2018
Motor hacmi 1401 - 1600 cm3
Kilometre 110.000
Vites Otomatik
Yakıt Dizel
Kasa tipi Sedan
Depozit Ön Provizyon
Ödeme Şekli Hepsi
Kasko Full Kasko
Kimden Rent a Car

Batı Filo

Kayıt tarihi:
03-08-2022

Batı Filo

Üyelik tarihi: 1 Ocak 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep 0532 111 23 43
WhatsApp0532 111 23 43
İlan sahibi: Batı Filo
Ara WhatsApp

Batı Filo tüm bunları ve çok daha fazlasını siz değerli konuklarına sağlama hedefiyle kuruldu. Çalışma sisteminde saygı ve özveri unsurlarını harmanlayarak memnuniyet çıtasını zirveye ulaştırdı. Profesyonel kadrosu, verimlilik odaklı iş anlayışı ve güvenilir çalışma rotasıyla fark yaratan Batı Filo; başarı yolculuğunu aralıksız sürdürmektedir.

Batı Filo, 2000 yılından bu yana sağladığı köklü deneyimleri çağın modern dinamikleriyle buluşturmaktadır. Sağladığı ayrıcalıklı hizmetlerle fark yaratan firma, konuklarını onların dilediği noktadan alarak hedefledikleri lokasyona güvenle ulaştırmaktadır. Batı Filo'nun geniş hizmet yelpazesinde; havalimanı transfer, VIP araç kiralama, günlük araç kiralama, aylık araç kiralama, minibüs kiralama ve daha pek çok seçenek bulunmaktadır. Aylık ödeme seçeneği, kolay araç yenileme imkanı, kasko-vergi-sigorta avantajı gibi kolaylıklar sayesinde müşterilerine çok daha konforlu bir seyahat anlayışı sunmaktadır.

Misafirlerine nitelikli hizmet sunma anlayışıyla ilerleyen Batı Filo, Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yer almasının yanı sıra, global ölçekte değer yaratan bir marka olma hedefini de korumaktadır. Küresel dinamiklere süratle uyum sağlayarak, birikimini ve başarılarını en verimli hizmet modelini sağlayarak taçlandırmaktadır. Çalışmalarında ilk günkü özveriyle ilerleyen Batı Filo, başta İzmir olmak üzere tüm Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde araç kiralama/filo kiralama sektörünün lider ismi olmak için aralıksız ilerlemektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kiralama Şekli
Ehliyet Sınıfı
Ehliyet Geçerliliği
Ehliyet Süresi
Sürücü Yaşı
Ücretli Opsiyonlar
Teslimat Seçenekleri
Yer & Kilometre Kapsamı