Giriş yap

Brisa’nın Gözbebeği; Otopratik

Brisa’nın Gözbebeği; Otopratik

Türkiye lastik pazarı lideri Brisa’nın binek ve hafif ticari araç bakımı üzerine uzmanlaşan, hızlı bakım servis zinciri Otopratik, uygun fiyat, geniş yedek ürün gamı ve uzman personel ile servis hizmeti almak isteyen araç sahiplerini oldukça memnun ediyor.

Öyle ki otopratik kısa sürede tüm Türkiye’de açtığı servis noktaları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Brisa’nın lastiğin ötesinde hizmetler ile sadece pazar değil yenilik lideri olduğunu da belirten Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor; “Otopratik mağaza zincirini, araç sahiplerinin tek noktada binek ve hafif ticari araçları ile ilgili tüm ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla faaliyete almıştık. Değişen ihtiyaçlar ve müşteri beklentileri doğrultusunda yıllar içinde Otopratik markamıza yatırım yaparak sektörde çok güçlü bir oyuncu olarak varlığını derinleştirdik. Yedek parça alanında ise aküden sonra yeni yatırımlar ile ürün gamımızı genişleterek otomotiv satış sonrası servis sektörüne tek noktada zengin bir hizmet çeşitliliği sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz sektörün tedarik ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacakları güçlü bir çözüm ortağı olmak. Brisa’nın köklü deneyimi ile bu alanda yatırımlarımıza, yerli üretimi desteklemeye ve ekonomik değer oluşturmaya devam edeceğiz” dedi. 

Otopratik’te bakımdan yağ ve sıvılara, aküden lastik ve jantlara, elektrik ve klimalara birçok hizmeti  bir arada bulabilirsiniz.

Otopratik web sayfası https://www.otopratik.com.tr/