Giriş yap

Zeplin Car’dan Kurumsal Üyelere Özel Fiyatlar

Zeplin Car’dan Kurumsal Üyelere Özel Fiyatlar

 

Araç kiralama sektörünün öncü firmalarından Zeplin Car kurumsal anlaşma sağladığı firmalara özel fiyatlar sunuyor. Bu anlamda özel indirimler sunan firma bireysel ve kurumsal firmalara 1 gün ile 7 gün ve üzeri kiralamalarda indirimler sunmaktadır.

Ekonomik, orta, lüks ve 8+1 segmentinde araçlar sunan Zeplin Car’ın araç filosundan ihtiyacınıza göre aracı anlaşmalı fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Zeplin Car anlaşmalı kurumlara özel fiyatlar için firmanın özel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Kampanya sayfası: https://zeplincar.com/kurumsal-fiyatlar

Çalışmış olduğunuz firmanın anlaşmalı kurumsal firma olup olmadığını firma iletişim bilgilerinden öğrenebilirsiniz.
 

‘’ZEPLİN KURUMSAL ÜYELİK SİSTEMİ‘’ İLE ŞİRKETİNİZİN TÜM TÜRKİYE’DE ARACI HAZIR"


‘’Zeplin Kurumsal Üyelik Sistemi", tüm Türkiye’de yönetici ve personellerinin seyahati nedeniyle Türkiye çapında günlük ve kısa süreli araç kiralama hizmeti alan firmalar için, operasyonel süreçleri minimuma indiren, kiralama maliyetlerini kontrol altında tutan, araştırma-tahsis-ödeme süreçlerinin tümünde gereksiz zaman ve para kaybınızın önüne geçen araç kiralama sistemimizdir. Günümüzde uçak ve hızlı tren kullanarak gidilen noktada araç kiralamak hızlı, etkin ve düşük maliyetli seyahat organizasyonu haline gelmiştir.

Bu organizasyon ile tüm Türkiye'de;

· Dilediğiniz yerde,
· Dilediğiniz zaman,
· Dilediğiniz araç

 kullanımınız için hazır olacaktır.

Portföyümüze dahil olduğunuzda, [email protected] adresimize göndereceğiniz talep detaylarınızı içeren sadece bir e-mail ile talebiniz konfirme edilecek ve seyahat planlamanızın araç kiralama detayı, diğer hiçbir süreci düşünmeden hızla çözülmüş olacaktır.

 Zeplin’de hep önceliklisiniz, önce hizmeti alır, ödemeyi belirlenen vadenizde daha sonra yaparsınız.