• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Alfa Romeo


Aradığınız tüm satılık Alfa Romeo markalı araçlar en uygun fiyatlar ile sitemizde sizleri bekliyor. Sizde 0 Km ve ikinci el araç almayı düşünüyor ve almak istediğiniz araç Alfa Romeo marka ise en iyi araç seçenekleri burada. 


İtalyanların sevgilisidir Alfa Romeo. Ülkelerini dünyaya duyuran en önemli araçlardan birini kim sevmez ki. Sanayi konusunda 19. yy.da diğer ülkelere göre ger kalmış İtalya’nın gelişimine büyük katkı sağlayan Alfa Romeo marka araçları firmamızdan temin edebilirsiniz.

1910 yılında İtalya'nın Milan şehrinde, Milan'lı aristokrat bir aile tarafından kurulmuş olan bir otomobil üreticisidir. Özellikle 1960'lı yıllarda Avrupa'da popüler bir marka haline gelen Alfa Romeo, 1986 yılında İtalyanlara katılmıştır. Kendini İtalyan otomotiv sektörüne devretmiştir. Yönetim'i İtalyanların elindedir. Ürettiği yüzlerce model otomobillerle dikkat çeken Alfa Romeo ilk zamanlar kamyon troleybüs gibi çeşitli vasıtaları da üretse de daha sonra sadece binek otomobil üretmeye karar vermiştir.

Verdiğimiz hizmeti gördükten sonra bizden vazgeçemeyecek her zaman farklı marka bir araç satın almak isteyeceksiniz. Kalitenin adresi olan firmamızda en uygun Alfa Romeo araç satışı imkanına sahipsiniz. Bu konuda size yardımcı olmamız için sadece bir telefon uzaklıktasınız.

Verdiğimiz hizmet satış öncesi araçların bakım desteği, vergilerinin ödenmesi ile daha üst seviyelere çıkmaktadır. Bizden memnun kalan müşterilerimizin çokluğuyla övünerek vereceğimiz hizmetin kalitesini sizlere garanti etmekteyiz. Şirketlerin filo araç satın alma ya da bireylerin özellikle günlük ya da haftalık gezileri için kullandığı bireysel araç satın alma seçenekleriyle birçok kesimden insana oto satış hizmeti sunmaktayız.