• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Dacia


Kiralikarabalar.com.tr olarak Dacia satılık araçlarıyla yaptığınız yolculuğunuzun rahat, keyifli ve güvenli geçmesini hedefleriz.


Dacia Renault’un alt markası olması dolayısıyla çokça tutulan otomobillerden olmuştur. Renault modellerinin birebir aynısı yapılıp sadece amblemin değiştirilmesi sonucu bu marka da Renault kadar ön plana çıkmayı başarmış ve daha uygun olması sebebiyle de satın almak açısından bütçelere daha uygun hale gelmiştir.

1966 yılında Romanya hükümetinin açmış olduğu ihale sonucu kurulmuş olan, Dacia adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya’dan alan, 1999 yılında Renault bünyesine geçen Romanyalı otomobil üreticisidir ve Renault'un Romanya'daki markasıdır. Uygun fiyatı Dacia modellerinin özellikle filo kiralama konusunda tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Firmamız kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen, geniş araç filosu ile en kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek, geniş bir araç parkına sahip olan İstanbul’da her geçen gün sizlerin desteği ile müşteri portföyünü geliştirmektedir. Kiralikarabalar.com.tr yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlamaktadır.

Amacımız dünya standartlarındaki hizmeti size en uygun koşullarda sunarken, tüm müşterilerimizin iyi hizmet alma hakkının bilincinde olarak yurtiçi ve yurtdışındaki taleplerinizi daima en ucuza karşılamaktır. Hem kısa dönem hem de uzun dönem ödeme seçenekleriyle satın almak adına sizlerin taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız.

Kiralikarabalar.com.tr olarak Dacia satılık araçlarıyla yaptığınız yolculuğunuzun rahat, keyifli ve güvenli geçmesini hedefleriz.