• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Ferrari


Hız, konfor, kalite ve lüksün simgesi Ferrari marka satılık araçlar sitemizde sizleri bekliyor. En iyi Ferrari modelleri sıfır Km ve ikinci el modelleri ile kiralikarabalar.com.tr'de. 


Hız, konfor, kalite ve lüksün simgesi Ferrari marka satılık araçlar sitemizde sizleri bekliyor. En iyi Ferrari modelleri sıfır Km ve ikinci el modelleri ile kiralikarabalar.com.tr'de. 

Yarış arabası denilince akla ilk gelen marka Ferrari’dir. İtalyan teknolojisinin mükemmel yansıması olan Ferrari dünyadaki en güçlü, en kaliteli otomobil markası denebilir. Türkiye’de daha çok zengin kesimin sahip olduğu Ferrari firmamızda da satışa sunulmaktadır.

Ferrari yarış otomobilleri üreten İtalyan otomobil markasıdır. 1929 yılında AR'nin yarış takımı olarak kurulmuş, 1946 yılında otomobiller üretimine başlamıştır. Merkezi; İtalya'nın Modena şehrinin yakınındaki Maranello'dadır. Özellikle gençler tarafından kısa süreli kiralık olarak tercih edilmektedir.

Yıllardır en iyi şekilde hizmet veren firmamız kısa ve uzun dönem ödeme seçenekleriyle müşterilerini memnun etmektedir. İstanbul’un trafiğinde toplu taşımada zahmet çekmektense kiralikarabalar.com.tr’den bir araba satın alarak kafanız rahat olabilirsiniz.

Call Center desteğiyle firmamıza her zaman ulaşma imkanınız da mevcuttur. 7/24 hizmet veren kurumumuz her zaman her konuda yanınızdadır. Verdiği hizmette müşterilerini mağdur etmemeye odaklanmış firmamız araç satışının yanında çok önemli hizmetler vermektedir. Kalitenin yanında en uygun fiyatları sunan kiralikarabalar.com.tr en iyi yerlere gelmiş ve gelmeye devam etmektedir. 

Siz de en uygun fiyatla bir Ferrari satın almak isterseniz taleplerinizi sağlamak adına sizlerden bir telefon bekliyoruz. Gücünü müşterisine duyduğu saygı ve güven odaklı hizmet anlayışından almaktadır. Bu anlayışından dolayı zaman içerisinde kendini geliştirerek filosundaki araç sayısını arttırmış ve bulunduğu merkez ve çevre illerdeki diğer müşterilerine de hizmet vermek için emin adımlarla sermayesine yatırım yapmayı tercih etmiştir.