• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Infiniti


Onlarca markadan onlarca model araç satış hizmeti sunan firmamız Infiniti satış konuda en geniş seçeneklere sahip firmalardan biridir. Sizde Infiniti marka araç almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. 


Belli başlı ülkelerin pazarıyla başlayıp gittikçe gelişmeyi arzulayan Infiniti otomobil markası yeni yeni önem kazanmaktadır. Ülkemize de yeni gelmiş olmasıyla birlikte satışına başladığımız Infiniti şimdiden birçok müşterimizin tercihi olmayı başarmış ve gelecek adına umut vermektedir.

Infiniti, ABD, Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan otomobil markasıdır. Şirket yakın zaman içerisinde global bir marka olma yolunda ilerlemek amacıyla Infiniti modellerini ürünlerini Avrupa'da da satışa sunmak için çalışmalar yapmaktadır.

Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası destekle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktayız. Bu düşünce kapsamında müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen firmamız, Infiniti kiralama konusunda sürekli olarak ilkelerimiz doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur.

Onlarca markadan onlarca model araç satış hizmeti sunan firmamız bu konuda en geniş seçeneklere sahip firmalardan biridir. Hafta içi hafta sonu farketmeksizin hizmet veren kiralikarabalar.com.tr siz değerli müşterilerine kısa ve uzun dönem ödeme imkanı vermektedir.Oto kiralamanın vazgeçilmezi kiralikarabalar.com.tr müşterilerinin memnuniyetine önem verdiğinden satılık araç fiyatlarını en düşük fiyatlara kadar indirmiştir.