• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Lada


Satılık Lada araçları diğer birçok araca göre daha çok tercih edilmektedir çünkü fiyatı birçok bütçeye uygundur. Her zaman açık olan firmamızdan her zaman Lada araba modelleri hakkında bilgi alabilir, rezervasyon isteyebilirsiniz. Satılık Lada fiyatları gerçekten çok ucuz olmaktadır.


Türkiye’de birçok kişi tarafından bilinen ama çok fazla bulunmayan bir otomobil markasıdır. Rusya’nın üretmiş olduğu sayılı otomobil markalarından biri olması dolayısıyla dünyada diğer otomobil markaları kadar yaygınlaşmamıştır. Firmamız Lada satışı konusunda müşterilerine her zaman her şekilde yardımcı olmaktadır.

Volga otomobil fabrikası 27 Temmuz 1966 yılında, Kuibyschewer (bugünkü adı ile Samara) bölgesinde, yıllık 600.000 otomobil kapasitesi ile üretime başlamıştır. Şirketin yönetimine ülkenin otomobil bakanı Viktot Nikolayavich atanmıştır. 1967 yılının Nisan ayında ilk olarak Zhiguli adıyla vaz 2101 modeli (sonraki modeller Lada adını almıştır) üretim bandından çıkmaya başlamıştır.

Satılık Lada araçları diğer birçok araca göre daha çok tercih edilmektedir çünkü fiyatı birçok bütçeye uygundur. Her zaman açık olan firmamızdan her zaman Lada araba modelleri hakkında bilgi alabilir, rezervasyon isteyebilirsiniz. Satılık Lada fiyatları gerçekten çok ucuz olmaktadır. Lada satın almak hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

7/24 verdiğimiz destekle siz müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için buradayız. Araçların bakımını gerçekleştirerek siz müşterilerimizi bu yükten kurtarmaktayız. Lada otomobil satın almak isterseniz sizi irtibat telefonumuza bekleriz. Sürekli yenilenen filomuzla güncel tuttuğumuz araçların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.