• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Rolls-Royce


Müşteri beklentileri doğrultusunda Rolls Royce satışı çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde müşteri memnuniyeti, iş istihdamı, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş, güvenilir, lider, referans kuruluş olmaktır.


Rolls Royce, İngiltere’nin gurur duyduğu otomotiv firmalarındandır. Yüz yılı aşkın süredir ürettiği modellerle birçok insanı araba sahibi yapmıştır. Kaliteli olmasından dolayı üst segmentlerde araba üretmektedir ve buna göre de fiyatı normal araçlara göre daha yüksektir. Tüm bunlara rağmen en ucuz fiyata Rolls Royce satın almak isteyenler firmamızı ziyaret etmekte ve en ucuza en iyisini almaktadır.

İngiliz otomotiv ve havacılık firması Henry Royce 1904’te ilk otomobilini yaptı. Aynı yıl Londra’da otomobil satan Stewart Rolls’la tanıştı. İkili işbirliği yapmak üzere anlaştı. Royce’un yaptığı arabaları Rolls satmaya başladı. Otomobillerin adı günlük isterseniz aylık veya yıllık kiralık Rolls Royce otomobil oldu. Şirketin amacı ileri teknoloji ile lüks otomobil üretmekti. Wright kardeşlerle yaptığı anlaşmayla uçak motor üretiminde bir numaralı isim oldu. Rolls Royse genellikle düğün arabası olarak oto kiralama şeklinde tercih edilmektedir.

Müşteri beklentileri doğrultusunda Rolls Royce satışı çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde müşteri memnuniyeti, iş istihdamı, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş, güvenilir, lider, referans kuruluş olmaktır. Kiralikarabalar.com.tr kurulduğundan bugüne satılık araç sektöründe oluşturduğu bilgi birikimi ve bu konuda uzmanlaşmış ekibi ile ihtiyacınıza en güzel araç seçeneklerini sizinle birlikte belirler ve hizmetinize sunar.

Üstelik aracı satın aldığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır. Otomobil satışı öncesi satın alacağınız aracın tüm periyodik bakımları tarafımızca yetkili servislerde ücretsiz gerçekleştirilmektedir.