• Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Toplam 0 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
Her Sayfada 20 50 Sonuç Göster
İlan bulunamadı.

Satılık Tata


Zaman kaybetmeyip bizi ararsanız siz de Tata arabalarını kiralikarabalar.com.tr’den satın alma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Tüm ödeme seçenekleri firmamızda mevcuttur. Dizel ve benzinli araç seçeneklerimizle de dilediğiniz şekilde araca sahip olabilirsiniz.


1945’te başlanan yolculuğa ticari araç kategorisinde ilerlerken binek araç kategorisini de ekleyen Tata, Hindistan’ın gururu olmayı başarmıştır. Ülkemizde çoğunlukla ticari araçları rağbet görse de binek araçları da firmamızdan satın almak adına yeni yeni talep görmeye başlanmıştır.

Tata Motors Limited, 1945 yılında Mr. Ratan Naval Tata tarafından Hindistan´da kurulmuştur. 1954 yılında ticari araç üretimi için Alman Daimler Benz ile ortaklık kurmuş ve bu ortaklık 1969 yılında son bulmuştur. Firma Hindistan'ın Jamshedbur, Pune ve Lucknow şehirlerinde kurduğu fabrikalarıyla üretim yapmaktadır. 2004 yılında Güney Kore'de bulunan Daewoo şirketinin ağır vasıta bölümünü bünyesine katmıştır. Malezya, Mısır, Kenya, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Bangladeş'te üretim yapmaktadır. Tata dünyanın en ucuz arabası Tata Nano'yu yapmıştır.Tata'nın Türkiye distribütörlüğünü İsotlar Grup yapmaktadır. Tata Nano Türkiye'ye 2009 yılında geleceği planlansa da gerçekleşmemiştir. Ayrıca Tata İngiltere'nin yüksek itibarlı markaları olan Land Rover ve Jaguar'ı 2,3 milyar dolara ABD'lı otomotiv şirketi Ford'dan satın almıştır. Toplamda 16 bin çalışanı olan Jaguar ve Land Rover, 1989 ve 2000 yıllarında Ford Motor Co. bünyesine katılmıştı.

Uygun fiyatına rağmen sağladığı konfor Tata’nın tercih edilirliğini artırmıştır. Bakımları eksiksiz yapılan Tata binek araçları firmamızın uzun yılların verdiği araç satış uzmanlığı ile birleşince müşteri memnuniyeti kaçınılmaz olmuştur. 1945 yılından bu yana gelişim gösteren Tata daha çok ticari anlamda yol kat etmiştir. Ülkemizde yoğunlukta ticari araçları kullanılmaktadır. Son zamanlarda binek araçlarda da atılım göstermiş olması nedeniyle firmamız bünyesinde yeni filolarımıza eklediğimiz Tata modelleri satılık araç olarak tercih edilmektedir.

Zaman kaybetmeyip bizi ararsanız siz de Tata arabalarını kiralikarabalar.com.tr’den satın alma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Tüm ödeme seçenekleri firmamızda mevcuttur. Dizel ve benzinli araç seçeneklerimizle de dilediğiniz şekilde araca sahip olabilirsiniz Ayrıca sadece otomatik ehliyetim var derseniz de son model otomatik Tata araçları satın alınmak için sizleri beklemekte.