Giriş yap

Baha Rent A Car / Zeytinburnu

Baha Rent A Car / Zeytinburnu

Baha Rent A Car / Zeytinburnu

 

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde hizmet sunan Baha Rent A Car firması Lüks, Ticari ve Binek tarzında geniş araç filosu ile sizlere güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Baha Araç Kiralama firmasının ticari araç segmentindeki araçlarının tümü K2 Yetki Belgelidir. Sizde firma aracılığı ile lüks, ticari ve ekonomik sınıfta araç kiralayabilirsiniz.

 

Zeytinburnu Araç kiralama hizmeti sunan kiralikarabalar.com, İstanbul’da bulunan tüm Rent A Car firmaları ile üyeleri buluşturuyor. Anadolu ve Avrupa yakası şeklinde ayrı ayrı arama yapabileceğiniz sistemde, Avrupa yakası Zeytinburnu ilçesi şeklinde de listeleme yapabilirsiniz. Zeytinburnu’nda bulunan tüm firmalar ve aracını kiralamak isteyen üyeler ile ortak buluşma noktası kiralikarabalar.com.tr titiz çalışma şartları ve kalite politikasından ödün vermeden sizlerle. Size sunulan panel ile araçlarınızı ve ilanlarınızı düzenleyebilir, rezervasyon girişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

 

Zeytinburnu Oto Kiralama

Araç kiralama hizmeti satın almak istiyorsanız detaylı arama özelliğimizden faydalanarak; marka, model, fiyat aralığı gibi özel seçimler yapabilirsiniz. Önünüze gelen tüm ilanları inceleyebilir, size en uygun aracın detaylarına bir tık ile ulaşabilirsiniz. Araçlara ait ilan detay sayfalarında; günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralama bedellerini görebilirsiniz. Motor bilgisi, kasko, ödeme şekli veya yakıt türü yine bu sayfada yer alan araç özellikleridir.