Giriş yap

Dokuz Işık Group Rent A Car

Dokuz Işık Group Rent A Car

İstanbul’un köklü kiralama firmalarından biri olan Dokuz Işık Rent A Car çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. 1989 yılından günümüze aralıksız hizmetlerini sunan firma araç filosunu sürekli yeni araçlar ile geliştiriyor.

Sürekli araç parkını 0 km araçlar geliştiren firmanın hedefi tüm hizmet verdiği müşterileri memnun ve hizmetten mutlu etmektir. İstanbul merkezli firma tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.

1989 yılında kurulan Dokuz Rent A Car oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmaktadır. Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen Dokuz Işık, en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.
Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize 25 yıldır hizmet sunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt VIP tekne, yat kiralama helikopter ve 16 kişiye kadar özel jet kiralama ile ilgili çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz. No-smoking araç kiralama seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözerek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.