Giriş yap

Escar Fleet Services ile 2.elde güven!

Escar Fleet Services ile 2.elde güven!

 

Escar Fleet güvencesi ile 2. El araç almak ister misiniz? Araç kiralama sektörünün öncü kurumu Escar Fleet ile güvenli araç alımı yapabilirsiniz. Escar Fleet Services ‘in 2. El araç ilanlarını ve kiralık araç ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

2001 yılında operasyonel kiralama, 2011 yılında da günlük kiralama hizmeti vermeye başlayan Escar, 2. El otomotiv alım satımında sağladığı güven ve tecrübeyi “varmiarttiran.com” sitesiyle internet ortamına taşıyor.

Filosunda yaşanan hızlı değişimler ve yenilemeler ile 2. El araç piyasasında ayrıcalıklı bir yer edinmiş olan Escar,“varmiarttiran.com” sitesiyle internet üzerinden alıcıların güvenli, pratik, sorunsuz ve uygun fiyatlarla diledikleri araca sahip olmalarını sağlıyor. Çeşitli marka, model ve araçların online ihale yöntemiyle satıldığı sistemde, araçlara ilişkin orijinal ekspertiz raporlarını inceleyebilir, çeşitli bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz. “varmiarttiran.com” üzerinde, üst düzey internet güvenlik sertifikaları ile sağlanmış %100 güvenli bir ortamda online araç ihalelerine katılabilirsiniz.