Giriş yap

HLS Filo Yönetim Kurulu Başkanı Halis GÖRKEN İle Sohbet

9 Ağustos 2018
HLS Filo Yönetim Kurulu Başkanı Halis GÖRKEN İle Sohbet

HLS Filo21 yıllık meslek deneyimi ve sektörel deneyimi ile kurumsal firmalarının araç kiralama çözümlerinde ilk tercihi olan HLS Filo "kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmeti" almak isteyenlere özel çözümler sunmakta.

Tüm hizmetlerini bir kahve sohbeti sırasında, tam donanımlı ve hızlı işlem gerçekleştirmeye müsait ofis merkezinde gerçekleştiren HLS Filo sizleri de bir kahve içmeye ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri dinlemeye bekliyor. Doğru zamanda doğru hizmet politikası ile hizmet sunan Halis GÖRKEN yönetiminde ki HLS Filo Araç Kiralama ekonomik sınıf araç kiralama başta olmak üzere, şirketlerin filo ihtiyaçlarına özel onlarca farklı çözüm odaklı hizmeti ile sizlere hizmet sunmaya hazır.

Bizlerde sizler için HLS Filo Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halis GÖRKEN ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik ve 'Kurumsal Araç Kiralama - Filo Kiralama' yı sorduk. Ancak siz değerli okuyucularımız aklınıza takılan, cevabını merak ettiğiniz farklı sorularınız var ise Halis Bey'e [email protected] mail adresinden iletebilir ya da 0216 415 52 42 nolu hattan ulaşabilirsiniz.

- Filo Kiralama Nedir?

Ülkemizde genel anlamı ile 'Filo Kiralama' diğer adı ile 'Filo Araç Kiralama' ya da 'Operasyonel Araç Kiralama' şirketlerin filo araç ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.  Genellikle uzun dönem araç kiralama olarak da anılan bu sitemde bir araçtan ihtiyacınız olan yüzlerce araca kiralama yöntemi ile sahip olabilirsiniz. Kiralama sözleşmesi ile çözüm üretilen şirket aracına filo kiralama firması güvencesi ile aylık kiralama ödemeleri ile masrafsız sahip olur.

HLS Filo

-Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Filo kiralama ile şirketler araç kiralama faturalarının tümünü gidere atabilirken ayrıca kiraladığı araca aldığı her yakıt fişini de gider olarak gösterebilir. Ayrıca aracın bakım, onarım, sigorta, vergi, kasko, yedek lastik, kış ve yaz lastiği değişimi gibi tüm sabit ve sürpriz giderleri de aracı kiralayan firma tarafından sağlanmaktadır. Yani şirket kullandığı aracı hiç bir giderinden sorumlu değildir. Bu da filo araç kiralayanlar için çok büyük maddi ve manevi kazanç sağlamaktadır.

- HLS Filo Müşterilerine Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

HLS Filo olarak tüm müşterilerimize sorunsuz son model araçlar ile kiralama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca kiraladığımız araçların tüm bakım, onarım hizmetlerini, sigorta, kasko, vergi, lastik değişimi gibi tüm giderlerini de karşılamaktayız. 7/24 müşteri hizmetimiz ile araçlarımızı kullanan müşterilerimize kesintisiz destek hizmeti sunmaktayız. 

Ayrıca şirketler grubumuza ait Lider Trafik Müşavirliği ile trafik adına tüm işlemlerinizde, ADK Araç Değer Kaybı Online markamız ile de sahip oldukları araçlarda yaşanan maddi değer kayıplarında ücretsiz danışmanlık ve dosya açılımı hizmeti veriyoruz.

Sizler de HLS Filo Kiralama 'ya ulaşmak, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi almak ya da uygun fiyata araç kiralamak için firmanın www.hlsfilo.com web adresini ziyaret edebilir ya da firmanın 0216 415 52 42 nolu müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.