Giriş yap

İstanbul Rent A Car Firmaları Burada

İstanbul Rent A Car Firmaları Burada

İstanbul'da kiralık araç arayışınız mı var? Bir çok firma ile görüştünüz ancak karar veremediniz mi? Fiyatlar çok farklı ve karışık ödeme planları mı var? O vakit hızlı ve güvenilir araç kiralama sitesi kiralikarabalar.com.tr ile tanışın. 

İstanbul 16 milyonu aşkın nüfusu, yoğun ticari hacmi, yerli ve yabancı turizm durağı ve tarihi dokusu ile sadece ülkemiz için değil dünyanın da yakinen tanıdığı bir kenttir. Bu kentte araç kiralama sektörü de oldukça ileri seviyededir. Sadece kısa dönem olarak değil, uzun dönem ve ticari araç kiralama sektöründe de İstanbul’un yeri bir başkadır.

İstanbul’da bulunan 39 ilçede yüzleri aşkın rent a car ve filo araç kiralama firması bulunmaktadır. Öyle ki rakamın oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yani İstanbul’da bir araç kiralamak istiyorsanız birçok yerle muhatap olmanız gerekecektir. Birçok telefon ve ziyaret gibi.

Gerek ticari gerekse bireysel araç kiralama ihtiyacınıza çözüm üretecek, araç kiralarken size zaman kazandıracak, kiralamak istediğiniz araçları karşılaştıracak bir site olan kiralikarabalar.com.tr ile sizde ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun araca kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Detaylı arama yapabileceğiniz sistemde; araç modeli, marka seçimi, bütçeye göre fiyat aralığı seçimi yapabilirsiniz. Tüm araçları fiyatına göre düşükten yükseğe sıralayabilirsiniz. Araç fotoğrafı, ilan adı ve fiyatlandırma listelemesinden dilediğiniz ilanı seçebilirsiniz. İlgili ilana ait açılan sayfada günlük, haftalık, aylık ve senelik kiralama bedellerini görebilirsiniz. Rent A Car firması ya da aracını kiralamak isteyen kişinin ödeme şeklini de bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Seçili ilanda ücretli hizmetleri de görüntüleyebilirsiniz. Bazı araçlarımız ile birlikte şoför hizmeti sunulabildiği gibi, bebek koltuğu veya navigasyon gibi hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler de verilebilmektedir.

Rent A Car programına ihtiyacınız olduğu takdirde kiralikarabalar.com.tr bu konuda da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Web sitemizde araçlarınızın teknik takibini yapabileceğiniz, müşterilerinizin bilgilerini saklayabileceğiniz, aracınız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz Rent A Car takip programımız bulunmaktadır. Bu özelliği üyelerimizden dileyen herkes kullanabilir.

‘Doğru İlan Verme İpuçları’ kısmı sayesinde ilanınızı eklerken nelere dikkat edeceğinizi daha iyi bilecek, bilinçli şekilde düzenlenen sayfalarınız ile daha çok üyemize etkin şekilde ulaşabileceksiniz.

Beğendiğiniz aracın teslimat seçenekleri ilanlara göre değişkenlik göstermektedir. Tüm Türkiye’ye teslimat sağlanabileceği gibi, şehir içi şubeden ya da havaalanından da teslim edilebilmektedir. Kiralama ihtiyaç türüne göre; bireysel, kurumsal, filo ya da VIP olarak hizmet satın alabilirsiniz.

Oto kiralamanın parlayan yıldızı kiralikarabalar.com.tr üye olan herkese sınırsız ve kaliteli hizmetin anahtarını sunuyor. Siz de bu dünyaya geç kalmayın.