Giriş yap

Sportif Görünümlü Yeni Opel Insignia Oscar'da

Sportif Görünümlü Yeni Opel Insignia Oscar'da

Kusursuz Alman yorumu, sportif görünümü ve üstün verimlilik standartlarıyla Yeni Opel Insignia araçlar filomuzda yerini aldı. Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0532 151 0 151 numaralı Oscar Çağrı Merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oscar Rent A Car 1994 yılında kurulmuştur. İlk günden bu yana kaliteden ödün vermeksizin faaliyetlerini devam ettirmiş, rent a car, turizm ve taşımacılık sektöründeki yeniliklerin uluslararası seviyede takipçisi olmuştur. Yenilikçi ve gelişime açık olan firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek 3 yaş altı araç filosu ve en az bir yabancı dil bilen profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Geliştirdiğimiz konseptler ve iş birlikleriyle sektörünü beslemiş, sektörüne bağlı diğer sektörlerin gelişimine de önemli katkıda bulunmuştur.

Muğla merkezli Oscar Rent A Car Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:13/A Fethiye / Muğla adresinde bulunmaktadır. Sabit 0 252 612 77 78 ve mobil olarak 0 532 151 0 151 telefondan firmaya ulaşabilirsiniz.