Giriş yap

Vodafone Red’liler Araç Kiralamalarında Budget'ı Tercih Ediyor!

Vodafone Red’liler Araç Kiralamalarında Budget'ı Tercih Ediyor!

Budget'ta Vodafone Red abonelerine özel %40 indirim fırsatı.

Rezervasyon için Hemen 444 4 722’yi Arayın!

 

Araç kiralamanın dinamik markası Budget' ta, Vodafone Red' liler ayrıcalıklı. Ekonomik segmentten premium segmente kadar tüm araç gruplarında % 40 indirim sunan bu işbirliğinden faydalanmak için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak.

Şifrenizi Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak alabilirsiniz.
Kullanacağız şifre sadece budget.com.tr web sitesinden yapacağınız işlemler için geçerlidir. Aracı teslim alırken yeni bir şifre ibraz etmeniz gerekmektedir.

Kampanya Koşulları:

·  Kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Kampanyadan tüm aktif Red aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında Budget Güncel Liste Fiyatı üzerinden, Vodafone Red abonelerine %40 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda Uygulaması, Avantajlar sekmesinde yer alan Fırsatlar Dünyası'na girerek Seyahat Kategorisi'nden Budget'ı seçebilirsiniz. Fırsatı Kullan adımıyla kolayca şifrenize ulaşabilirsiniz. 

·  Vodafone Yanımda uygulamasından alınan katılım şifrenizi ve cep telefonu numaranızı, Budget ofisi çalışanına söylemeniz yeterlidir, kampanyanız onaylanacaktır. Kampanyadan kullanıcılar sınırsız defa faydalanabilir.

·  Kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir. (Maksimum 28 gün)

·  İstendiği taktirde araç rezervasyonu, Rezervasyon Merkezi (444 47 22) üzerinden yapılabilir. 

·  Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez. 

·  Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

·  Araç kiralamalarında Budget Genel Kirama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir. 

·  Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Budget ve Vodafone' da saklıdır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

·  Kampanya detaylarına www.vodafone.com.tr/red, www.budget.com.tr ve 444 4 722'den ulaşabilirsiniz.

·  Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır. İstenilen araçta uygunluk olmaması durumunda muadili veya bir üst grup araç sunulabilir.

·  Budget Kart'ın kiralama esnasında Budget Ofislerinde talep edilmesi gerekmektedir.

·  Budget Kart sahiplerine özel 10 gün kiralama karşılığında kazanılacak 1 gün ücretsiz kiralama gün bazında en çok kiralama yapılan araç grubundan olacaktır.

·  Aracı kiralayan kişi ile hattın kullanıcısı aynı kişi olmalıdır.