Giriş yap

Avis ve Budget’tan Kirala OPET’te Kazan!

Avis ve Budget’tan Kirala OPET’te Kazan!

Avis ve Budget’tan kirala OPET’te kazan!

Avis veya Budget’tan araç kiralarken ücretsiz “OPET Yakıt Kart” alanlar, kiraladıkları araçlar için OPET istasyonlarında yüzde 3 indirim kazanırken, bireysel araçları için de 300 TL’ye kadar olan alışverişlerinde 5 kat yakıt puan sahibi oluyor

Akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyetinde lider markası OPET ve dünyanın en büyük araç kiralama markaları Avis ve Budget, uzun soluklu bir işbirliğine imza attı.

İşbirliği kapsamında, Avis ve Budget ofislerinden araç kiralarken ücretsiz OPET Yakıt Kart sahibi olanlar, kiraladıkları araçlar için OPET istasyonlarından yapacakları benzin ve motorin alışverişlerinde, yüzde 3 indirim hakkı kazanıyor. Aynı kullanıcılar, cep telefonu numaralarını tanıtarak ya da Opet Kart’larını kullanarak bireysel araçları için 300 TL’ye kadar olan alıverişlerinde ise 5 kat yakıt puan kazanıyor. Bir defaya özel olan bireysel araç kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Avis veya Budget yazıp, kiralama sırasında aldıkları OPET Yakıt Kart numarası ve cep telefonu numarasını 6738’e SMS ile göndermesi yeterli oluyor. Avis ve Budget ofislerinden kiralanan araçlar için geçerli olan yüzde 3 indirim fırsatı ise tüketicilerin kısa dönemli tüm kiralamalarında geçerli olacak.

OTOKOÇ OTOMOTİV GENEL MÜDÜRÜ GÖRGÜN ÖZDEMİR: “MÜŞTERİLERİMİZİN MUTLULUĞUNU VE MARKALARIMIZLA YAŞADIKLARI BÜTÜNSEL MÜŞTERİ DENEYİMİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ”

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir işbirliğine ilişkin şöyle konuştu: “Akaryakıt sektörünün en büyük oyuncularından OPET ile araç kiralama sektörünün standartlarını belirleyen öncü oyuncuları Avis ve Budget markalarımızla çok değerli bir iş birliğine imza atmış bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini artırmak ve deneyimini iyileştirmek için sürekli yeni ürün ve hizmetler devreye alıyoruz, iş birlikleri geliştiriyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun filo yapısı, en yeni model ve marka yelpazesi, en geniş araç parkı ve yönetim sistemleri ile hizmet sunuyoruz. Pazarda günlük araç kiralama işinde AVIS markamızla birinci, BUDGET markamızla ikinci sıradayız. AVIS markamızla 8 yıldır EMEA Bölgesinde 110 ülke içinde müşteri memnuniyetinde 1.sırada bulunuyoruz. Budget markamızla da sayısız ödül kazandık. Müşterilerimize, araçlarını aldıkları noktadan teslim anına kadar 7/24 her türlü desteği sağlıyor ve bu hizmetin markalarımıza olan bağlılığın kaynağı olduğunu düşünüyoruz. Her zaman, müşterilerimizin mutluluğunu ve markalarımızla yaşadıkları bütünsel müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. 9 yıldır üst üste müşterinin en çok memnun olduğu marka seçilen OPET ile bu değerli iş birliğini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz araçlarını kiraladıktan sonra kullanırken de onlara katma değer yaratacak bu proje ile sektörde öncü uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz.”

OPET GENEL MÜDÜRÜ CÜNEYT AĞCA: “MÜŞTERİLERİMİZE SAĞLADIĞIMIZ FAYDALARI; BU İŞBİRLİĞİ, ÇAPRAZ KAMPANYALAR VE UZUN DÖNEMİ KAPSAYAN BAŞKA PROJELERLE SÜRDÜRÜYORUZ”

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Türkiye’nin ilk araç kiralama şirketi olan AVIS ve en köklü markalarından Budget ile yaptıkları işbirliği ile müşterilerine fayda yaratmayı sürdürdüklerini belirterek, şunları söyledi: “Ürün ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak, bir akaryakıt dağıtım markası olmanın ötesinde müşterilerimizin hayatında kalıcı yer kazandık. KalDer tarafından yapılan araştırmalarda, 9 yıl üst üste sektörümüzde müşteri memnuniyeti en yüksek marka seçildik. 2016 yılında ise KalDer ve Ipsos’un yeni çalışması “Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması”nda akaryakıt sektöründe ‘Müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka’ ilan edilerek başarımızı 10. yıla taşıdık. Diğer taraftan Capital Dergisi tarafından sektörümüzün en beğenilen şirketi seçildik. AVIS ve Budget ile çok ses getireceğine inandığımız önemli bir işbirliğine imza atmaktan oldukça mutluyuz. Müşterilerimize sağladığımız faydaları bu işbirliği, çapraz kampanyalar ve uzun dönemi kapsayan başka projelerle sürdürüyoruz. Öncü ve yenilikçi konumumuzu önümüzdeki dönemde de koruyarak ‘Kusursuza Yolculuğumuz’a devam edeceğiz.”

OPET HAKKINDA


OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanı sıra iştirakleri ile madeni yağlar ve jet yakıtı alanlarında faaliyet gösteriyor. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve sosyal sorumluluk yaklaşımıyla hareket eden OPET, sektörün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir. Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe ikinci sırada yer alan OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1500’ü aşkın istasyonu bulunuyor. Kuruluşundan bu yana alt yapı yatırımlarına ağırlık veren OPET’in pazarda büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi ise 1 milyon metrekübün üzerinde. KalDer Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre dokuz yıl aralıksız müşterinin en çok memnun kaldığı marka seçilen OPET, yeni ölçümleme sistemi ‘Türkiye Müşterinin Sesi’ Araştırması’nda sektörün müşteri bağlılık seviyesi en yüksek markası seçildi. OPET, “Kusursuza Yolculuk” yaklaşımı ile bu iddiasını koruyarak, yepyeni projeler, ürün ve hizmetlerle müşterisinin yanında olmaya devam edecek.

AVIS HAKKINDA

Türkiye’de Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Avis, pazara giriş yaptığı 1974 yılından bu yana sektörünün öncüsü olmayı başardı. Yurt dışı operasyonları (Kazakistan, Azerbaycan, K.Irak) dahil 94 havalimanı ve şehir ofisinde yeni ve bakımlı araçları ile müşterilerine hizmet veren Avis Türkiye, ülkenin en yaygın araç kiralama ağına ve en geniş araç filosuna sahip olarak her yıl kararlı büyümesini sürdürüyor. Avis, son sekiz yıldır EMEA ülkelerindeki müşteri memnuniyeti sıralamasında birinciliğini korurken, ofislerinin yanı sıra www.avis.com.tr internet adresi ve 444 2847 numaralı Rezervasyon Merkezi aracılığı ile müşterilerine hizmet veriyor.

BUDGET HAKKINDA

Türkiye’de Otokoç Otomotiv bünyesinde faaliyet gösteren Budget, yurt dışı operasyonları (K.Kıbrıs, Gürcistan, Macaristan) dahil 55 havalimanı ve şehir ofisi ile faaliyetini sürdürüyor. Türkiye’nin en dinamik araç kiralama şirketi olma özelliğini taşıyan Budget, ofislerinin yanı sıra www.budget.com.tr internet adresi ve 444 4 722 numaralı Rezervasyon Merkezi aracılığı ile müşterilerine hizmet veriyor.