Giriş yap

AVEC`ten Kiraladıkça Kazandıran Mil Kampanyası

AVEC`ten Kiraladıkça Kazandıran Mil Kampanyası

AVEC kampanyalarına bir yenisini daha katarak kendisinden araç kiralayanlara çok özel fiyatlarla hizmet sunmaya devam ediyor. Binek ve ticari araç kiralama sektörünün öncü markalarından AVEC şimdi araç kiralayanlara uçuşta kullanmaları için mil kampanyası gerçekleştiriyor. 

Sizde hem araç kiralamak hemde uçuşlarda kullanmak için mil kazanmak için AVEC ten araç kiralayabilirsiniz. 

Kampanya Detayları ve Kullanım Koşulları

Mil kazanımı 1-3 gün kiralamalarınızda toplam 500 Mil, 4 gün ve üzeri kiralamalarınızda toplam 1.500 Mil ile sınırlıdır.

Web sayfamızdan üye olarak yapacağınız kiralamalarda +500 Mil kazanma fırsatı

Mil kampanyası tüm araç gruplarında geçerlidir.

Mil kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalı ve indirimli kiralamalardan mil kazanılmaz.

Kampanya, AVEC Rent A Car web sitesinde “teslimde öde veya şimdi öde” seçeneği ile yapılan rezervasyonlarda, AVEC Rent A Car rezervasyon merkezinden ve AVEC Rent A Car ofislerinden yapılan kiralamalarda geçerlidir.

Miles&Smiles üyeleri rezervasyon yaparken üyelik numaralarını belirtmelidir ve Mil kazanabilmek için üyelik kartlarını ibraz etmelidirler.

Kiralamadan kazanılan Miller kontrat kapanışından itibaren 30 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza işlenir.

Aynı ildeki bir şubeden ya da farklı şubelerden 1 hafta içerisinde, aynı aracın ya da farklı araçların kiralanması tek bir kiralama olarak değerlendirilir.

Kazanılan Millerin yüklemesi kiralama yapan veya kontratta adı geçen kişilerden sadece birinin Miles&Smiles hesabına yapılır.

AVEC Rent A Car genel araç kiralama koşulları geçerlidir.

Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir ve araç stokları ile sınırlıdır.

AVEC Rent A Car kiralamanızdan kazandığınız milleriniz ile ilgili sorularınız için 444 0 556 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.