Giriş yap

AVŞAR RENT A CAR ESENYURT

AVŞAR RENT A CAR ESENYURT

 

Avşar Rent A Car firması İstanbul Esenyurt merkezli bir araç kiralama firmasıdır. İstanbul’un her yerine kiralık araç sağlayan firmanın araç filosunda 2019 - 2020 ve 2021 model araçları bulabilirsiniz.

Firma kendini; “Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.” şeklinde tanıtmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde bulunan firma Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü başta olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet vermektedir. Bireysel v ekurumsal kiralamalarınız için güvenle firmayı tercih edebilirsiniz.

Avşar Rent A Car İletişim: Fatih Mahallesi 952.Sok.No : 9/1 Esenyurt / İstanbul Telefon : 0212 596 29 93  Ceyhun AVŞAR : 0535 621 97 88  0212 596 29 93 Mail : [email protected]