Giriş yap

10 Soruda EasyGo Car Rental

10 Soruda EasyGo Car Rental
  1. EasyGO Car Rental ’den Kimler Araç Kiralayabilir?

Firmamızdan bireysel ve kurumsal araç ihtiyacı olan ve kiralama koşullarımızı karşılayan herkes kiralama hizmeti alabilir.

  1. EasyGO Car Rental ‘den Günlük Araç Kiralayabilir Miyiz?

Firmamızdan ihtiyacınız olması durumunda 1 günlük (24 saatlik) kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kısa dönem kiralama hizmetimiz araç parkımızda uygun araç olması durumunda müşterilerimize sunulmaktadır.

  1. Sözleşmemizde ki Kiralama Süremizi Uzatabiliyor Muyuz?

Kısa dönem kiralama sürenizi, kiralama sürenizin sona ermesine minimum 24 saat kala uzatabilirsiniz. Uzun dönem ve filo kiralamalarda süre uzatımı konusunda detaylı bilgi için kiralama danışmanımız ile görüşebilirsiniz.

  1. Kiralama Ödememizi Nasıl Yapabiliriz?

Kiralama ödemelerini Kredi Kartı, nakit ya da havale / EFT ile yapabilirsiniz. Kurumsal kiralama ve filo araç kiralama sözleşmelerinden kaynaklı ödemeleri kiralama danışmanımız ile görüşerek size özel ödeme koşulları ile gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Kiralama Yapmak İçin Ehliyet Şartı Nedir?

Araç kiralama hizmetimiz sadece ehliyeti olan kişilere verilmektedir. Ehliyet sahibinin ehliyet alış süresinin minimum 3 yıl olması gerekmektedir.

  1. Kiralama İçin Kredi Kartı Zorunluluğu Bulunuyor Mu?

Evet. Gerek bireysel, gerekse kurumsal kiralamalarda araç sahibinin kendi adına kayıtlı kredi kartı ibrazı zorunludur. Uzun dönem, lüks segmentte araç kiralama ya da kurumsal kiralamalarda kart adedini birden fazla isteyebiliriz. 

  1. Kiralamalarda Findeks Notu İstiyor Musunuz?

Araç kiralayacak bireysel ve kurumsal müşterimiz hakkında mali analizi yaparken Findeks notuna bakma hakkımızı saklı tutmak ile birlikte araç teslimi öncesi tüm mali analizleri yapmaktayız.

  1. Araç Kiralarken Senet İmzalıyor Muyuz?

Firmamızdan araç kiralaması yaparken herhangi bir senet imzalamıyorsunuz, sadece sözleşmeye istinaden prosedür gereği kredi kartınıza araç segmentine göre provizyon işlemi uygulanmaktadır.

  1. Kiralama Süremiz İçinde Araç Değişimi Yapabiliyor Muyuz?

Araç değişimi aylık kiralamalarda her ay bitiminde, uzun dönem kiralamalarında ise ay sonuna gelecek şekilde araç parkımızda talebinize uygun araç bulunması ve araç değişiminden kaynaklı fiyat farkı çıkması durumunda bu fiyat farkının tarafınızca kabulü ile mümkündür.  

  1. İstanbul Dışına Araç Kiralama Hizmeti Veriyor Musunuz?

Araç kiralama ofislerimiz İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna ve Anadolu Yakası Kavacık ‘ta bulunmaktadır. Kısa dönem kiralamalarda aracınızı ofislerimizden kiralayarak dilediğiniz şehirde kullanabilirsiniz. Uzun dönem kiralamalarda ve filo kiralamalarda ise bulunduğunuz ile araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.