Giriş yap

Beyaz Filo Kiralama KiralikArabalar.Com.Tr’de!

Beyaz Filo Kiralama KiralikArabalar.Com.Tr’de!

Beyaz Filo Kiralama KiralikArabalar.Com.Tr’de!

 

Kiralikaarabalar.com.tr kiralama sektörünün öncü kurumlarını bünyesine katmaya ve ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Bu anlamda sektörün köklü ve öncü kurumlarından Beyaz Filo Kiralama’nın da tüm kiralık araç modelleri artık sitemizde sizleri bekliyor.

 

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında Didim Altınkum'da Beyaz Turizm ve Yatçılık Ltd. Şti. ünvanı ile 3 otomobil, 10 motosiklet ve 10 bisiklet ile faaliyetlerine başlamıştır.

 

Kendi konusunda Borsa İstanbul’da 2012 senesinden bu tarafa işlem gören ilk ve halen tek halka açık şirkettir. Bu yönü ile iş ortakları ve çalışanları tarafından sürdürülebilir gelişimin ve denetimin teminatı olarak görülmektedir.Bugün itibariyle otomobil müzayedesi ve otomobil perakendeciliği konularında aktif olarak çalışmaktadır.

 

Opel ve Peugeot markalı araçlarının yetkili satıcılığını uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve güvenilir şekilde sürdürmektedir.

 

Beyaz Filo Kiralama; otomobil perakendeciliğinde temsil ettiği markalar bazında lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en uygun koşullarda çağdaş ve güncel konumda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

 

Filolara araç satışı konusu özel ihtisasımız olup, ülkemizde faaliyet gösteren bütün büyük ve küçük filoların ihtiyaçlarına göre ve talep edilen tüm seçeneklere göre hizmet vermekteyiz.

2008 yılından bu yana otomobil müzayedesi yapmakta olan firmamız, her Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 13:00’de müzayede düzenlenmektedir. Müzayedelerimizde TUV SÜD tarafından bağımsız ekspertizi yapılmış araçları hem fiziken katılım hem de online katılıma imkan sağlayarak satmaktayız.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo Kiralama, otomotiv konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.