Giriş yap

Borusan Otomotiv Premium'dan Bir İlk

Borusan Otomotiv Premium'dan Bir İlk

BMW, MINI, LAND ROVER, JAGUAR marka araç kiralamada lider kurum Borusan Otomotiv Premium ile sizde üst seğmen araç kiralamanın keyfini sürün. Üstelik farklı marka ve model kullanılmış otomobil seçenekleri ile 1 aydan başlayan kiralama süresi ve dilediğiniz zaman iade etme ayrıcalığı şimdi Borusan Otomotiv Premium ‘da sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında kısa dönem araç kiralama hizmeti sunan Borusan Otomotiv Premium özellikle lüks sınıf araç kiralamak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. BMW, MINI, LAND ROVER, JAGUAR ‘ın bir çok modelinde BORUSAN aracılığı ile kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kısa dönem araç kiralama koşulları ve kampanya detayları;

Kampanya 01.02.2021 – 31.03.2021 tarihleri arasında ve BMW, MINI, JAGUAR ve LAND ROVER marka kullanılmış otomobilleri kapsamaktadır. Kampanya kapsamındaki otomobiller en çok 12 ay süreli olarak ve her bir otomobile özgü belirlenecek 20.000-40.000 arasındaki kilometre limitiyle kiralanabilecek olup; km aşımı halinde sözleşmede belirlenecek ücret ayrıca uygulanacaktır. Her bir otomobil için uygulanacak kiralama fiyatı, ilgili otomobilin marka, model, km ve donanım özelliklerine göre farklılık arz edebilir. Borusan Otomotiv Premium, kampanya kapsamında kira sözleşmesi akdetmek isteyen tüzel kişilerden işbirliği içinde olunan bankalar nezdinde DBS limiti tahsis edilmesi; gerçek kişilerden ise findeks skoru ve limitlerinin yeterliliği ile nakdi teminat ve geçerli, güncel ve öngörülen limitte kredi kartı ile ödeme isteyebilecektir. Kampanya kapsamında akdedilecek kira sözleşmeleri yönünden kiracının herhangi bir zamanda 30 gün önceden yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla cezasız fesih hakkı olacaktır. Borusan Otomotiv Premium'un, satış ve/veya kiralama yapmayı uygun bulmama, alım veya kiralama talebini reddetme ve dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma hakkı saklıdır. Görselde kullanılan otomobil örnek olarak kullanılmakta olup; fiilen kiralanan otomobiller renk ve donanım farklılığı gösterebilir. Kampanya kapsamındaki araçlar sınırlı sayıda stokla sınırlıdır.

Daha fazla bilgi ve kiralama rezervasyonu yaptırmak için;

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. 

Merkez Adres: Akpınar Mahallesi Bilim Caddesi No: 2 Sancaktepe/İstanbul   
Telefon No: 
0850 252 44 44
KEP adresi: [email protected]
İnternet adresi: 
www.borusanotomotivpremium.com