Giriş yap

Otoflex Filo Kiralama’dan Eşsiz Hizmetler

Otoflex Filo Kiralama’dan Eşsiz Hizmetler

otoflex, Ekim 2020’de, Birleşik Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş.’nin Türkiye genelinde markası, modeli ne olursa olsun sıfır ve ikinci el her türlü binek ve ticari aracın kiralamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirme vizyonuyla faaliyete başlamıştır. Bireysel ve kurumsal araç kiralama konusunda eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunmak için yola çıkan otoflex; kullanımı kolay internet sitesi, geniş yetkili bayi ağı, uzman kadrosu ve güçlü finansal yapısıyla ‘Yeni Nesil’ bir kiralama hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Atatürk mah. Ertuğrul Gazi sk. Metropol İstanbul Projesi A blok Kat:1 Ofis no:18 Ataşehir-İstanbul adresinde bulunan kiralama merkezinden ihtiyacınız olan aracı yerinden teslim alabilir ya da dilerseniz firmaya 0(216) 275 54 00 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

İşte otoflex ‘in birbirinden eşsiz hizmetleri;

 

7/24 KESİNTİSİZ ASİSTANS

Yol Yardım Hizmeti, seyahatiniz sırasında meydana gelebilecek olan kaza, arıza gibi beklenmedik sorunlara anında cevap verirken 7/24 Kesintisiz Asistans hizmetimiz yolculuk sırasındaki ulaşım, konaklama gibi diğer acil ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat karşılar. İhtiyaç halinde 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL HİZMET

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakım ve oluşabilecek arızalar marka yetkili servislerinde üretici standartlarına göre %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Yetkili servis bilgisi için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

YEDEK ARAÇ HİZMETİ

Aracınızın bakımı ve onarımı yapılırken standartlarınızı korumanız için ikame araç hizmeti sunuyoruz. Kiraladığınız segmentin eşdeğeri veya üstü modelleri bu sürede sizlerle buluşturuyoruz. Yedek araç talepleriniz için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

HASAR YÖNETİM HİZMETİ

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, marka yetkili servislerinde üretici standartlarına göre %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Aracınız, Genişletilmiş Kasko kapsamında teminat altındadır. Sigorta anlaşmalı yetkili servis bilgisi için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

Aracınızın zorunlu trafik sigortası, kasko poliçelerinin yapılması ve yenilenmesi işlemleri otoflex tarafından yürütülmektedir. Kasko poliçesi, Genişletilmiş Kasko kapsamında olup hasar onarım işlemleri marka anlaşmalı yetkili servislerinde yaptırılmaktadır. Sınırsız IMM Teminatı gibi tüm sigorta teminatlarını 0216 275 54 00 linkten görüntüleyebilirsiniz.

YAZ - KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ

Aracınızın kira süresi boyunca ihtiyacı olan yaz - kış lastik değişimi size en yakın lastik bayisinde gerçekleştiriliyor. Kullanmadığınız lastikleri hizmet verebildiğimiz illerdeki lastik otelimizde en uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Lastik talepleriniz için 0216 275 54 00 no'lu otoflex hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.