Giriş yap

Mirza Rent A Car ‘ın 25 Yılı Aşkın Sektörel Deneyimi İle Araç Kiralayın

Mirza Rent A Car ‘ın 25 Yılı Aşkın Sektörel Deneyimi İle Araç Kiralayın

İstanbul Bahçelievler de bulunan Mirza Rent A Car aracılığı ile bireysel ve kurumsal araç kiralayabilir, kiralamanızı kısa dönem ya da uzun dönem olarak gerçekleştirebilirsiniz. İster tek günlük, ister haftalık ya da aylık, ister yıllık araç kiralama hizmeti almak isteyin tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler Mirza Rent A Car ‘da sizleri bekliyor.

Mirza Rent A Car İle Filo Araç Kiralayın

Mirza Rent A Car çeyrek asırdır zengin filosuyla araç kiralama hizmeti vermektedir. Bahçelievler İzzettin Çalışlar caddesinde merkezi bulunan Mirza Rent A Car son model araçları ve uygun fiyat garantisiyle uzun veya kısa vadeli filo kiralama hizmeti de vermektedir.

Filo kiralama hizmetinde firmamız 12 aydan 48 aya kadar cazip fiyatlarla sizlere son model araçları uzun dönemli araç kiralama imkanı ile sunmaktadır.

Bir veya daha çok çalışanı olan firmalar uzun dönem filo kiralama hizmeti ile birçok konuda avantaj sağlayarak kar elde edebilmektedir. Mirza araç kiralama firmamız filo kiralama konusunda sizlere uygun fiyatlar sunarak yaşanılan hayatta gerekli olan araç kullanımınızı filo kiralama hizmetimizden yararlanarak araç satın alma maliyetinizi başka konulara harcama imkanı da sunmaktadır. Şirketler kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak kendilerine en uygun aracı kiralayabilirler. Bu konuda yani şirketin kendi ihtiyacı ve aracı kullanacak kişinin isteği doğrultusunda filo kiralama hizmetinde birçok farklı markanın son model araçları arasından seçim yapmanızda uzman ve bilgili ekimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Mirza Rent A Car İletişim Bilgileri;

Adres: İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul – Türkiye
Çağrı Merkezi : 0850 665 60 60
Telefon :  +90 212 553 24 01 +90 212 553 24 03 +90 532 786 19 04 / +90 532 697 53 09
E-Posta: [email protected] / [email protected]