Giriş yap

Carmobil Tüm Türkiye’de

Carmobil Tüm Türkiye’de

Kiralama sektöründe yeni bir marka olan Carmobil, tüm Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Nerede olursanız olun Carmobil ’in araç yelpazesindeki araçlar, kiralama ve filo kiralamadaki profesyonel yönetim anlayışı ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Tüm kiralık araçlar için sadece 444 0 230 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterlidir.

Kayseri merkezli firma Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır. Firmanın adresi Ankara Yolu, Şeker Mahallesi 38080 Melikgazi / KAYSERİ ’dir.

Neden Carmobil?

Filo kiralama, şirketinizin araç ihtiyaçlarının belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında kiralama yoluyla karşılandığı bir finansal seçenektir. Filo kiralama isim olarak birden fazla aracı çağrıştırsa da şirketinizin ihtiyacı tek araç bile olsa, bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Şirket aracı ihtiyacınızı satın alma yapmak yerine kiralama yaparak çok daha uygun maliyetlerle karşılayabilir, ayrıca bu iş için ayıracağınız bütçe ve zamanı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Tüm süreçler ihtiyaç ve beklentileriniz göz önünde bulundurularak tasarlanmış, 7/24 kesintisiz araç veya filo kiralama teklifi almanızı sağlayan yapı,

Marka, model, yıllık km, aylık kiralama bedeli veya yakıt tipi… Önceliklerinize ve kriterlerinize en uygun opsiyonu seçme ve anında teklif alma imkanı,

Hem ikinci el hem de sıfır araçlara ait güncel kampanyaları görüntüleyebileceğiniz showroom yapısı,

Özel fırsat ve kampanyalardan ilk sizin haberdar olmanızı ve faydalanmanızı sağlayan üyelik sistemi,

Bireysel ve kurumsal araç kiralamanın adresi Carmobil ile sizde kiralık araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.