Giriş yap

Garanti Filo Yüksek Kalitede Hızlı Servis Sunuyor

30 Temmuz 2019
Garanti Filo Yüksek Kalitede Hızlı Servis Sunuyor

2007 yılında Garanti Bankası’nın iştiraki olarak kurulan Garanti Filo, 2018 sene sonu itibarıyla 20 binin üzerindeki araç parkı ile 5 binden fazla müşteriye hizmet veriyor. 

Garanti Filo’nun ana faaliyet alanı uzun dönem araç kiralama. KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere, Türkiye’de satılan tüm marka ve model binek araçlar için 12 aydan 47 aya kadar uzun dönem araç kiralama hizmeti sunuyor. Garanti Filo'nun kiralama hizmeti yalnızca aracın kiralamasından ibaret olmayıp, kiralama süresince ihtiyaç duyulan sigorta, kasko, bakım, hasar onarım, lastik değişim, 7/24 acil yardım ve ikame araç gibi ek hizmetleri de ihtiva eden, kapsamlı bir hizmet paketi aslında. Müşterilerilerinin ihtiyaçları ve bütçeleri kapsamında farklılaştırdığı hizmet paketleri ile ekonomik kiralama seçeneklerinin yanı sıra, tam kapsamlı kasko paketini de içeren kiralama paketi ile de hizmet sunabiliyor. Müşterilerine yüksek kalitede ve hızlı servis vermek Garanti Filo için çok önemli. Bu nedenle Garanti Filo müşterilerinin aldıkları hizmetleri yakından takip edebilecekleri, fatura ödemelerinden, araçların kullanım detaylarına kadar birçok bilgiyi yönetebilecekleri çok kapsamlı bir internet şubesi hazırladı. Kiraladığımız araçların kullanıcılarının ve bu araçların filo yöneticilerinin birbirinden farklı yetkilere sahip olacakları ve farklı kullanım fonksiyonlarından faydalanabilecekleri internet şubesi Şubat ayı itibarıyla tüm müşterilerimizin kullanımına açılmış olacak. Lastik değişiminden, bakım randevusuna kadar birçok Operasyonel işlemi internet şubesine taşıyarak müşterilerine büyük bir ayrıcalıktan yararlanma imkanını sunmuş olmayı hedefliyorlar.

Garanti Filo olarak müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunabilmenin temelinde yatan sebeplerden bir diğeri ise otomobil markalarınca belirlenmiş bakım ve onarım standartlarını eksiksiz uygulamalarıdır. Araçlarımızda can güvenliğinin korunmasını sağlamak amacıyla, tüm bakım ve onarım işlemlerini orijinal veya muadili yedek parçalar ile gerçekleştiriyorlar. Bakım, hasar ve arıza onarım işlemlerinin tamamını yalnızca anlaşmalı özel servislerimiz ile yürütüyorlar. Bu sayede, kiralama süresi sonunda geri dönen araçların gereken bakım ve onarımlarının zamanında ve yalnızca konusunda uzman ekipler tarafından yapıldığına da emin oluyorlar.

Garanti Filo kiralama süresi sonunda geri dönen araçlarımızın satışını yine kendi bünyesinde, hem kurumsal, hem de bireysel kanallar üzerinden gerçekleştiriyor.