Giriş yap

Çatalca Oto Kiralama Firmaları Burada!

Çatalca Oto Kiralama Firmaları Burada!

İstanbul'un gözde ilçelerinden Çatalca 'da uygun fiyatlı ve bol çeşitli kiralık araçlar kiralikarabalar.com.tr aracılığı ile burada. Çatalca kiralikarabalar.com.tr'ye üye rent a car firmaları aracılığı ile sizde ihtiyacınız olan araca hızla ulaşabilirsiniz. 

Çatalca oto kiralama yapan kurum ya da kişi sizlere bebek koltuğu, şoför, navigasyon aleti gibi ihtiyaç duyabileceğiniz ücretli ek hizmetler de sunabilmektedir. Ayrıca, aracın teslimat şekilleri de çeşitlenebilmektedir. Otogar, havaalanı ya da şubeden teslim gibi seçenekler sunulmaktadır. Araç ile ilgili sormak istediğiniz sorular için sistem üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Rezervasyon için de yine bu sayfadan iletişime geçebilirsiniz.

Kendi araç ya da araçlarınızı kiralamak için de kiralikarabalar.com.tr sizlere kolaylık sunmaktadır.  Üyelik paketlerinden herhangi birine sahip iseniz, web sitemizde ilk 10 aracınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Size sunulan ayrıntılı panel ile ilanlarınızı kontrol edebilir, ekstra dopingler alabilirsiniz. Örneğin ‘Model Kategori Vitrini’ ile aracınıza ait markanın, o sayfada en üstte görünmesini sağlayabilirsiniz. İlan için 32 adete kadar fotoğraf yükleme izni veren sistem ile aracınızı detaylı tanıtma fırsatı tanıdığı için çok daha kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık araç ihtiyacınız için çok yönlü ve bilgilendirici ilanlarımız, araç sahipleri ile birebir iletişime geçebilme özelliğimiz ve titizlikle seçilen üyelerimiz ile sizlere maksimum fayda ve memnuniyet sunan kiralikarabalar.com.tr, sizleri bekliyor.