Giriş yap

Araç Kiralama Sektörünün Çevre Dostu Firması; Green Motion Türkiye

Araç Kiralama Sektörünün Çevre Dostu Firması; Green Motion Türkiye

Uygun fiyatlı, çevre dostu ve tüm dünyada ofisi olma deneyimi ile hizmet sunan Green Motion Türkiye bireysel ve kurumsal araç kiralamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Green Motion Türkiye, çevre dostu ve düşük maliyetli araç kiralama hizmeti ile özellikle kısa dönem araç kiralamak isteyenlerin en çok tercih ettiği marka konumunda.

Green Motion Türkiye ile araç kiralayarak araçların çevre üzerindeki etkilerini minimum düzeyde tutulmasını sağlayabilirsiniz. Öyle ki özellikle düşük emisyonlu ya da elektrikli araç kiralayarak sizde çevrenizi koruyarak araç ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca Green Motion Türkiye, en çok tercih edilen markalardan oluşan geniş bir araç portföyüne sahip.

İstanbul ‘da araç kiralama hizmeti arayanlar için bir çok konumda hizmet sunan Green Motion Car Rental, İstanbul’da Kadıköy, Ataşehir, Kartal, Taksim, Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı ile daha birçok il ve ilçede şubelerini arttırarak hizmet ağını genişletmeye ve kiralama hizmeti vermeye devam ediyor.

Unutmayın Green Motion, dünyada gerçekten temassız bir kiralama hizmeti sunan ilk kiralama şirketidir.

Green Motion'ın Doğrudan arabaya gidilen kiralama hizmeti olan Drive & Go, müşterilerin geleneksel araba kiralama sürecinin sorunsal noktalarını atlayıp gereksiz insan etkileşimi olmadan tam kiralama deneyiminin tadını çıkarmasını sağlıyor; temassız araba kiralama. Müşteriler Green Motion uygulamasını indirdikten sonra rezervasyon yapıp tek seferlik bir doğrulama sürecinden geçerek kiraladıkları araçlara erişmek için telefonlarını anahtar olarak kullanabilirler. Varış noktasına ulaştıktan sonra uygulama, müşteriye aracın konumunu bildiriyor. Müşteriler araca ulaştıktan sonra sadece uygulamadaki bir düğmeye dokunarak aracı açabilirler. Bir araç denetiminin (kendi başına kontrol) ardından, müşteri motor kilidini devre dışı bırakıp "drive and go" hizmetinin tadını çıkarabilir. Aracı iade ederken de bu prosedür tekrar edilir: Müşterinin kendi başına aracı kontrol etmesi talep edilir, ardından müşteri rezervasyonu kapatıp arabayı kilitleyebilir.

  • Tek seferlik kayıt ve doğrulama
  • Kuyrukta beklemeye gerek yok
  • Anahtar yerine telefon
  • Kontrol et ve git

Green Motion Türkiye web sayfasına ulaşmak için tıklayınız; https://greenmotion.com.tr/