Giriş yap

FİLOMİNGO İLE KURUMSAL ARAÇ KULLANMANIN KEYFİNİ SÜRÜN

FİLOMİNGO İLE KURUMSAL ARAÇ KULLANMANIN KEYFİNİ SÜRÜN

Hedef Filo ‘nun kurumsal kiralama alanında kurduğu dijital kiralama markası Filomingo ile sizde oturduğunuz yerden uygun fiyata şirketiniz için araç kiralayabilirsiniz. Gerçek anlamda düşük maliyetli kiralama için Filomingo size yeter.  Avantajlı fiyatlarla 0 KM şirket aracını yerinden kalkmadan uzun dönem kiralama imkanı sunan Filomingo’dan 0 KM şirket aracı kiralamak istediğinde  tüm işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirirsin. Çünkü Filomingo’da tüm kiralama süreci online’dır. Uzun evrak süreçleriyle uğraşmaz, işlemlerini hızlıca tamamlar şirket aracını kolayca kiralarsın.

Filomingo self servis bir platformdur. Filomingo.com.tr'da tüm araç ve fiyatlara online olarak 7/24 ulaşabilirsin. Teklif için günlerce beklemene gerek kalmadan araç teklifini anında online olarak oluşturursun. Belirlediğin araç teklifin ile araç kiralama işlemlerine istediğin zaman kolayca başlayabilirsin. 

Filomingo'da kullandığın KM kadar ödersin. Filomingo'da sözleşme ile belirlenen şartlar dahilinde kullandığın KM kadarını öder, kullanmadığını geri alırsın. Filomingo'da tercih ettiğin kilometreden az kullanman durumunda, kullanmadığın kilometreler kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 1,5 ₺+KDV'ye kadar sana iade edilir. Her yıl maksimum 3.000 KM iadesi yapılır. Kontrat süreci boyunca toplam iade maksimum 5.000 KM için yapılmaktadır. Fazla kullanım durumunda ise aştığın kilometreler, yine kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 0,75₺+KDV'den başlayan fiyatlarla fatura edilir. İade ve aşım fatura tutarı, seçtiğin araç segmentine göre farklılık gösterebilir.

Sizde kurumsal araç kiralama hizmeti almak için, tüm soruların ve taleplerin için iletişim numarasından ve mail adresinden firmaya ulaşabilirsin. 0850 207 35 35 ve [email protected]