Giriş yap

DRD Filo İstikrarlı Büyümeye Devam Ediyoruz.

21 Eylül 2019
DRD Filo İstikrarlı Büyümeye Devam Ediyoruz.

Türkiye’de operasyonel kiralama sektörünün gelişimine öncülük eden DRD; 30.275 adetlik araç parkı, 1.000'in üzerinde servis noktası ve 9.235 müşterisiyle "Türkiye'nin tamamı yerli sermayeli en büyük kiralama markası" olarak hizmet veriyor.

Teknolojiye yönelik yatırımlarıyla sektörde fark yaratan DRD, teknolojiye dayalı uygulamalarıyla Türkiye’de kiralama sektörünün “Dijitalleşme Öncüsü” seçilmiştir.

DRD’nin yeni markası OneCar, henüz lansmanının gerçekleştirildiği ilk yılında otomotiv sektörünün global düzeyde en prestijli ödüllerinden BBC TopGear Ödülleri’nde “Türkiye’de Yılın Kiralama Markası” seçilme başarısı gösterdi.

2011 yılında sektörün ilk kurumsal faaliyet raporunu yayınlayan ve şeffaflık ilkesiyle düzenli olarak bu yayınları sürdüren DRD, 2017 yılında dünya genelinde “Stevie Ödülü” almaya hak kazanmıştır.

74 Ülkeden 3400'ün üzerinde katılım ile gerçekleşen 15.Annual international Business Awards'da bu yıl ikincisini kazandığımız,Bronz Stevie Ödülü'nü Siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızla paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.