Giriş yap

Doğa Dostu Araç Kiralama Firması Green Motion Türkiye'de Çok Konuşuluyor

24 Temmuz 2019
Doğa Dostu Araç Kiralama Firması Green Motion Türkiye'de Çok Konuşuluyor

Dünya'nın en çok ülkesinde araç kiralama hizmeti veren markaların başında gelen GreenMotion car and van rental ülkemizde de adından sıkça söz ettiriyor. Ülkemizde yaptığı yatırımlar ve açtığı kiralama lokasyonları ile tercih edilme oranını yüksek oranda arttıran GreenMotion yeni nesil araçlar ile müşterilerine hizmet sunuyor. 

Dünyanın ilk doğa dostu araç kiralama markası Green Motion artık Türkiye'de. Green Motion 35'den fazla ülkede 400 üzerinde araç kiralama noktası ile operasyonlarına devam etmektedir. Yeşil, doğa dostu araç kiralamanın markası Green Motion ile sizde yakıt tasarruflu ve doğaya saygılı araçlar kiralayabilirsiniz. 

Green Motion Türkiye, çevre dostu ve düşük maliyetli araç kiralama hizmeti sunar. Green Motion Türkiye ile araç kiralayarak araçların çevre üzerindeki etkilerini minimum düzeyde tutulmasını sağlayabilirsiniz. Green Motion Car Rental, İstanbul’da Kadıköy, Ataşehir, Kartal ve havalimanları ile daha birçok il ve ilçede şubelerini arttırarak hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Green Motion Türkiye, en çok tercih edilen markalardan oluşan geniş bir portföyüne sahip bir markadır. 

Ayrıca Green Motion, 2009-2016 yılları arasında, Green Fleet Magazin tarafından gerçekleştirilen Green Fleet Awards’da 8 defa üst üste "Yılın Araba Şirketi" ödülünün sahip olduğunu da hatırlatalım.