Giriş yap

ERC Rent A Car / Eyüp - İstanbul

ERC Rent A Car / Eyüp - İstanbul

ERC Rent A Car / Eyüp - İstanbul

 

ERC Rent A Car aracılığı ile filo araç kiralama, lüks araç kiralama, transfer hizmeti ve ticari araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Vialand AVM ‘de bulunan firma Yeşilpınar Mah. Girne Cad. Eyüp / İstanbul adresinde yer almaktadır.

Şirketler ve Kurumsal firmalar için Filo araç kiralamanın çok büyük avantajları bulunmaktadır. Araçların periyodik bakımlarından mevsim lastik değişimlerine Araç muaynelerinden sigorta ve kasko bedellerine kadar bir çok yükten sizleri Erc Rent A Car olarak kurtarıyoruz. 0'km yeni filomuz ile tanışmak için bizimle irtibata geçip uygun araç kiralama fiyat avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız dilerseniz online rezervasyonu kullanarakta araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Firmanızın büyük bir yükünü sizler ile paylaşıyoruz en büyük ticari desteği size vermeye hazırız. 0'km den oluşan tamamı yeni 2015 model Citroen Jumper, Fiat Ducato, Berlingo ve Doblo tarzı ticari araç seçeneklerimiz ile 3-m3 ile 15-m3 arasında kapalı kasa araçlarımız ile ticaret hanenizin yükünü taşıyoruz ve sizlere bunun için sadece kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorum demeniz yeterli. K2 belgesi ile ticari araçlarımız hizmetinizde.

Eyüp Kiralık Araç Hizmetleri

Eyüp Araç kiralama hizmeti satın almak için ana sayfada bulunan detaylı arama menüsünü kullanabilirsiniz. Otomobil, panelvan, kamyonet ve benzeri araç kategorilerini, bütçenize en uygun seçimi yapmak için fiyat aralığı menüsünü ya da marka model seçimi için yine arama kısmını kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz araç için ilgili Rent A Car firmasının telefon numarasından iletişime geçebilir, site üzerinden merak ettiğiniz konuları mesaj olarak iletebilirsiniz.