Giriş yap

GARANTİ BBVA Filo Araç Kiralama ’da Fark Yaratıyor!

GARANTİ BBVA Filo Araç Kiralama ’da Fark Yaratıyor!

Garanti BBVA ‘nın araç kiralama alanında ki markası GARANTİ BBVA Filo ‘dan bireysel ve kurumsal müşterilerine özel çözümler kiralikarabalar.com.tr ‘de sizleri bekliyor.

İster binek olsun ister ticari kiralık araç ihtiyaçlarınız için Garanti BBVA Filo sizlere yeter. Garanti BBVA  Filo’nun kiralık tüm araçları şimdi kiralikarabalar.com.tr sitesinde.

Bir araç sahibi olmanın ne kadar da çok avantajı var, değil mi? Gideceğiniz yere istediğiniz yoldan, tam zamanında ulaşmanın konforu hiçbir şeye değişilmez. Üstelik artık bu konforu yaşamak için ille de araç satın almanız gerekmez.

Garanti BBVA Filo’dan bireysel olarak uzun dönemli araç kiraladığınızda, birçok avantajı aynı anda yaşar, araç sahibi olmanın yükümlülükleri olmadan istediğiniz araca kavuşursunuz.

 

BİREYLER

Size özel kişisel aracınız Garanti BBVA Filo’da. İhtiyacınız olan aracı Garanti BBVA Filo’dan kiralayın, en avantajlı hizmetleri kesintisiz alın. 

Uzun dönem araç kiralamak, sanıldığının aksine sadece şirketlerin değil, artık bireysel sürücülerin de tercih ettiği avantajlı bir çözüm. Sizin de bir araca ihtiyacınız varsa, araç satın almadan önce Garanti BBVA Filo avantajlarını inceleyin. İstediğiniz marka ve modeldeki aracı uzun dönem kiralayın, size özel hizmetlerle rahat edin.

MESLEK GRUPLARI

İşinize Garanti BBVA Filo gücünü katın. İhtiyacınız olan aracınızı uzun dönem kiralayın, kazançlı çıkın.

Eğer bir şahıs şirketiniz varsa, harcamalarınızı yaparken en hesaplı yolları tercih edersiniz. Bir araca ihtiyacınız olduğunda da sizin için en hesaplı ve avantajlı tercihi yaparsınız.  Şahıs şirketiniz için Garanti BBVA Filo’dan bireysel olarak araç kiraladığınızda size özel avantajlarımızdan faydalanırsınız. Ayrıca aylık ödemelerinizle vergi indirimi sağlarsınız.